АкушерствоАнатомияАнестезиологияВакцинопрофилактикаВалеологияВетеринарияГигиенаЗаболеванияИммунологияКардиологияНеврологияНефрологияОнкологияОториноларингологияОфтальмологияПаразитологияПедиатрияПервая помощьПсихиатрияПульмонологияРеанимацияРевматологияСтоматологияТерапияТоксикологияТравматологияУрологияФармакологияФармацевтикаФизиотерапияФтизиатрияХирургияЭндокринологияЭпидемиология

МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ. на методичній нараді

Прочитайте:
  1. Загальні методичні вказівки
  2. ІНСТРУКЦІЇ ТА МЕТОДИЧНІ ВКАЗІВКИ (для студентів) ДО ПРАКТИЧНОГО ЗАНЯТТЯ ПО ТЕМІ: «ПАТОЛОГІЯ ОРГАНІВ ДИХАННЯ».
  3. Короткі методичні вказівки до роботи на практичному занятті
  4. МЕТОДИЧНІ ВКАЗІВКИ
  5. МЕТОДИЧНІ ВКАЗІВКИ
  6. МЕТОДИЧНІ ВКАЗІВКИ
  7. МЕТОДИЧНІ ВКАЗІВКИ
  8. МЕТОДИЧНІ ВКАЗІВКИ
  9. МЕТОДИЧНІ ВКАЗІВКИ
  10. МЕТОДИЧНІ ВКАЗІВКИ

МІНІСТНРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ”Я УКРАЇНИ

НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ

Ім. О.О.БОГОМОЛЬЦЯ

«Затверджено»

на методичній нараді

КАФЕДРИ ХІРУРГІЇ №1 Завідувач кафедри професор Захараш М.П.

«_____» ____________ 2010 р.

 

МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ

на тему: «Абдомінальний ішемічний синдром».

Для самостійної роботи студентів при підготовці до практичних(семінарських) занять

Навчальна дисципліна Хірургія
Модуль №  
Змістовний модуль №  
Тема заняття Тема 8: Абдомiнальний iшемiчний синдром. Клiнiчнi варiанти перебiгу. Дiагностика. Диференцiальна дiагностика. Ускладнення. Методи консервативного лiкування. Профiлактика. Реабiлiтацiя.
Курс  
Факультет медичний

Київ – 2010

 

 

1. Актуальність теми. Хронічна ішемія органів травлення обумовлена оклюзієй вісцеральних гілок черевної аорти і виникає у зв*язку з дефіцитом кровопостачання органів черевної порожнини.Абдомінальний ішемічний синдром (АІС) – захворювання,що потребує комплексного підходу до лікування та реабілітації.Незважаючи на численні дослідження, писвячені його лікуванню,багато проблем і нині залишаються не вирішенними.Зокрема недостатньо ефективними виявились реабілітаційні заходи.Така ситуація значною мірою пов”язана з недостатнім усвідомленням хворими суті захворювання, неприйняттям ними необхідності тривалого лікування.Пацієнт і його найближчі родичі не завжди адекватно сприймають інформацію, що надають їм медики. Існує проблема невідповідності між тим, чого хоче навчити лікар пацієнта, і тим, що сам хворий бажає довідатися про своє захворювання. З огляду на вказане особливої актуальності набувають освітні програми для хворих на АІС, що повинні сприяти формуванню навичок самоконтролю за перебігом хвороби,довіри до лікаря, усвідомлення необхідності тривалого адекватного лікування.

 

 


Дата добавления: 2015-10-11 | Просмотры: 322 | Нарушение авторских прав







При использовании материала ссылка на сайт medlec.org обязательна! (0.003 сек.)