АкушерствоАнатомияАнестезиологияВакцинопрофилактикаВалеологияВетеринарияГигиенаЗаболеванияИммунологияКардиологияНеврологияНефрологияОнкологияОториноларингологияОфтальмологияПаразитологияПедиатрияПервая помощьПсихиатрияПульмонологияРеанимацияРевматологияСтоматологияТерапияТоксикологияТравматологияУрологияФармакологияФармацевтикаФизиотерапияФтизиатрияХирургияЭндокринологияЭпидемиология

Кінець інтернатури “____”____________20___р.

Прочитайте:
  1. Програма інтернатури за спеціальністю «Педіатрія»

ФакУльтет післядипломної освіти

кафедра ________________________________________________________

(назва кафедри вищого медичного закладу освіти)

 

База інтернатури __________________________________________

(назва лікувального закладу заочного навчання лікарів-інтернів)

 

 

Щоденник

Лікаря-інтерна терапевта

_________________________________________________________,

(прізвище, ім’я та по батькові)

Який закінчив_____________________________________________у 20____р

(назва вищого медичного закладу освіти)

Викладач кафедри_________________________________________________

(посада, прізвище, ім’я та по батькові)

 

Базовий керівник__________________________________________________

(посада, прізвище, ім’я та по батькові)

 

 

Початок інтернатури “____”____________20___р.

Кінець інтернатури “____”____________20___р.


Витяг з Типового навчального плану і програми спеціалізації

Витяг з Типового навчального плану і програми спеціалізації

(інтернатури) із спеціальності “Внутрішні хвороби”, 2006 рік

Метою інтернатури є підвищення рівня практичної підготовки випускників вищих медичних закладів освіти III-IV рівнів акредитації, їх професійна адаптація до самостійної лікарської діяльності.

Основним завданням інтернатури із спеціальності „Внутрішні хвороби” є набуття знань, професійних умінь і навичок за кваліфікаційною характеристикою лікаря-спеціаліста-терапевта.

Інтернатура проводиться в очно-заочній формі на факультетах післядипломної освіти ВНЗ III-IV рівнів акредитації, а також в базових установах закладів охорони здоров'я. В якості клінічних установ навчання використовуються, крім стаціонарних, і заклади амбулаторної допомоги.

Відповідно до чинного положення про інтернатуру, лікар-інтерн повинен самостійно забезпечувати діагностичний та лікувальний процес під керівництвом безпосереднього керівника.

Типовим навчальним планом підготовки лікаря-інтерна за спеціальністю «Внутрішні хвороби» передбачено навчання упродовж 2 років (22 місяців).

Рік навчання Місяці
VIII IX X XI XII I II III IV V VI VII
1 рік б к к к к к к б б б б в
2 рік б б б б б б к к к к к в

Примітки: б -стажування на базі; к -навчання на профільній та суміжних кафедрах 11 місяців, 1716 годин, в -відпустка

Для виконання даної програми в процесі очної частини інтернатури передбачено такі види занять: лекції, практична лікарська діяльність під керівництвом викладача, семінарські заняття. Теоретична підготовка передбачає також активну участь у науково-практичних, клінічних і патологоанатомічних конференціях, тощо. Самостійна робота лікаря-інтерна над засвоєнням навчального матеріалу поза аудиторією може виконуватися у бібліотеці вищого навчального закладу, навчальних кабінетах кафедр, комп’ютерних класах, клініці тощо.

Лікарі-інтерни чергують 2 рази на місяць у стаціонарі під керівництвом відповідального чергового лікаря і звітують про результати чергування на ранкових конференціях, оперативних нарадах у відділенні.

Для визначення початкового рівня знань і практичних навиків на початку першого року навчання на кафедрі проводиться базовий контроль знань. Викладання кожного розділу дисциплін закінчується перевіркою засвоєння практичних навичок з даної дисципліни.

При завершенні очної частини першого року навчання в інтернатурі на кафедрі вищого закладу освіти проводиться підсумковий контроль, що включає в себе перевірку професійної практичної підготовки лікаря-інтерна згідно з планом і програмою, тестовий контроль рівня знань та умінь, співбесіду.

При проходженні заочної частини інтернатури лікар-інтерн підпорядковується адміністрації базової лікувально-профілактичної установи. На нього поширюються правила внутрішнього трудового розпорядку, права та пільги, що встановлені для медичних працівників даної установи. Під час проходження інтернатури при здійсненні функції лікаря інтерн володіє правами і несе відповідальність за свої вчинки на рівні з іншими лікарями.

Заочна частина інтернатури проводиться на базі терапевтичних чи відповідних спеціалізованих відділень стаціонарних закладів та поліклінік. Час на базі амбулаторних закладів повинен становити не менше третини часу, відведеного для вивчення курсу.

За період навчання в інтернатурі лікар-інтерн повинен скласти ліцензований іспит “Крок-3”, що визначено відповідними регламентуючими документами.

По закінченні терміну підготовки в інтернатурі лікарі-інтерни підлягають атестації для визначення знань і практичних навиків з присвоєнням звання лікаря-спеціаліста із спеціальності «Внутрішні хвороби».


 

Затверджую Головний лікар_______________ ___________________________ ____________________лікарні __________ (_._.__________) «__»_________ 20__ р. м.п. лікарні   Затверджую Завідувач кафедри внутрішньої медицини ФПО ДЗ «ЛугДМУ» д.мед.н., проф. Б.О.Ребров   «__»_________ 20__ р. м.п. деканату ФПО

 

Індивідуальний плаН-графік

Лікаря-інтерна _____________________________________________

Очна частина


Дата добавления: 2015-12-16 | Просмотры: 488 | Нарушение авторских прав







При использовании материала ссылка на сайт medlec.org обязательна! (0.003 сек.)