АкушерствоАнатомияАнестезиологияВакцинопрофилактикаВалеологияВетеринарияГигиенаЗаболеванияИммунологияКардиологияНеврологияНефрологияОнкологияОториноларингологияОфтальмологияПаразитологияПедиатрияПервая помощьПсихиатрияПульмонологияРеанимацияРевматологияСтоматологияТерапияТоксикологияТравматологияУрологияФармакологияФармацевтикаФизиотерапияФтизиатрияХирургияЭндокринологияЭпидемиология

Сформулюйте попередній діагноз

2.Складіть план обстеження

3.Складіть план лікування.

 

Задача 2

Після перенесеної 2 тижні тому респіраторної інфекції у хлопчика 10 років підйом температури до 37,8С, нездужання, головний біль, набряки обличчя, моча червоного кольору. АТ 150/100. Діурез 400 мл/добу.

Запитання:

1. Ваш попередній діагноз.

2. Які обстеження необхідно провести для уточнення діагнозу.

3. Призначте терапію.

 

 

Задача 3

Дівчинка 6 років страждає на хронічний тонзіліт, отримує ампіцилін з приводу ГРЗ. На 5-й день лікування наросли симптоми інтоксикації, з'явилась пастозність обличчя, гомілок, сеча кольору м’ясних помиїв, АТ 140/90 мм рт.ст. В аналізі крові: креатинін 220 мкмоль/л, сечовина 16,8 ммоль/л, калій 3,8 ммоль/л, натрій 125 ммоль/л. В аналізі сечі протеїнурія 0,99 г/л, ерітроцитурія. Відносна щільність сечі на протязі доби коливаєтся від 1020 до 1028. Засів сечі на стерильність росту не дав.

Запитання:

1 Яке захворювання у дитини?

2. Оцініть функцію нирок у цієї дитини

3. План лікування

 

Задача 4

У дівчинки 12 років протягом 5 днів – набряки на обличчі і нижніх кінцівках, набряк передньої брюшної стінки. Асцит. АТ – 90/50 мм рт. ст. В аналізі сечі: білок - 3,6 г/л, лейкоцити – 5-6 у п/з., еритроцити – 2-3 у п/з., циліндри – гіалінові 4-7 у п/. Загальний білок крові – 41 г/л. Холестерин крові – 10,5 ммоль/л. Встановити попередний діагноз та назвіть клінічний варіант захворювання.

1.Вкажіть найбільш вірогідний діагноз.

2.План обстеження хворого

3.План лікування хворого

 

 

Задача 5

Хлопець 11-ти років поступив до стаціонару зі скаргами на підвищення температури до 37,4°С, головний біль, біль у поперековій ділянці, набряки під очима та на нижніх кінцівках. Мучить спрага. За тиждень перніс ангіну. Шкіра чиста, бліда. Набряки під очима більше зранку. Слизові оболонки сухі, блідно-рожеві, мигдалики без нальотів. При перкусії легеневий звук, аускультативно - везикулярне дихання. Частота дихання 16 за хв. ЧСС 70 уд. за хв. Межі серця: зправа на 0,5 см назовні від правої стернальної лінії, верхня – 3 ребро, зліва – нзбігаються з лівою середньо-ключичною лінією. Тони гучні, чисті. АТ 140 на 75 мм рт ст. Живіт доступний глибокій пальпації. Печінка нижче краю лівої реберної дуги не пальпірується. Синдром Пастернацького позитивний. Колір сечі у вигляді “м’ясний помиїв”, кратність сечовиділень за день 4 рази, малими порціями.


Дата добавления: 2015-07-17 | Просмотры: 192 | Нарушение авторских правПри использовании материала ссылка на сайт medlec.org обязательна! (0.002 сек.)