АкушерствоАнатомияАнестезиологияВакцинопрофилактикаВалеологияВетеринарияГигиенаЗаболеванияИммунологияКардиологияНеврологияНефрологияОнкологияОториноларингологияОфтальмологияПаразитологияПедиатрияПервая помощьПсихиатрияПульмонологияРеанимацияРевматологияСтоматологияТерапияТоксикологияТравматологияУрологияФармакологияФармацевтикаФизиотерапияФтизиатрияХирургияЭндокринологияЭпидемиология

Внутрішньошкірний.

3. Per rectum.

4. У кон’юктивальний мішок.

5. Під язик.

 

 

Ситуаційні завдання для перевірки засвоєння теми № 3

1. Під час прийняття лікувальної ванни у хворого з’явилось відчуття слабкості, легке запаморочення. Які дії і в якій послідовності слід застосувати в цьому випадку?

 

2. Хворому призначено компрес олійного розчину камфора. Перерахуйте, що повинна підготувати медична сестра для виконання призначення?

 

3. Під час проведення проби з бензидиновим реактивом сестра була терміново відкликана для надання медичної допомоги. Через 10 хвилин вона повернулась і виявила на обладнанні, яке готувалось для стерилізації, яскраво-зелене забарвлення. Про що це свідчить? Які дії сестри в даній ситуації?

 

4. Назвіть кількість та послідовність накладання шарів вологого компресу.

8/1.Хворий доставлений до приймального відділення лікарні без свідомості, рефлекси відсутні, зіниці звужені, пульс визначається тільки на центральних артеріях, дихання типу Чейн-Стокса. Який патологічний стан має місце у хворого:

A. Непритомність

B. Колапс

C. Передагональний стан

D. Агонія

E. Клінічна смерть.

 

2. До приймального відділення лікарні каретою швидкої допомоги доставлений хворий: шкірні покриви бліді, дихання часте, поверхневе, АТ 80/40 мм.рт.ст., тахікардія, пульс ниткоподібний, рефлекси знижені, зіниці розширені, очні рефлекси збережені.. Який патологічний стан має місце у хворого:

A. Непритомність

B. Колапс

C. Передагональний стан

D. Агонія

E. Клінічна смерть.

 

3. До приймального відділення лікарні каретою швидкої допомоги доставлений хворий: шкірні покриви бліді, дихання часте, поверхневе, АТ 80/40 мм.рт.ст., тахікардія, пульс ниткоподібний, рефлекси знижені, зіниці розширені, очні рефлекси збережені. Які заходи необхідно провести хворому:

A. Відновлення ОЦК інфузійною терапією, введення серцевих глікозидів

D. Відновлення ОЦК за допомогою гемотрансфузії

C. Введення адренергічних препаратів

D. Введення глюкокортикоїдів

E. Введення діуретиків.

 

4. До приймального відділення лікарні доставлений хворий без свідомості, рефлекси відсутні, зіниці розширені, пульс не визначається, АТ=0, дихання відсутнє. Який патологічний стан має місце у хворого:

A. Непритомність

B. Колапс

C. Передагональний стан

D. Агонія

E. Клінічна смерть.

 

5. У закритому приміщенні зі скупченням людей хвора молодого віку раптово втратила свідомість, шкірні покриви бліді, пудьс слабкого наповнення, зіниці розширені. Ваші дії:

A. Надати хворій горизонтальне положення з підняттям ніг, забезпечити доступ свіжого повітря, покропити холодною водою

B. Надати хворій горизонтальне положення з підняттям голови, забезпечити доступ свіжого повітря, покропити холодною водою

C. Викликати бригаду швидкої допомоги

D. Надати хворій напівсидяче положення

E. Втекти з місця пригоди.

 

6. Хворого 30 років оперують з приводу гострого апендициту. Під час операції відбулась раптова зупинка серця. Реанімаційні заходи виявилися успішними. Якими мають бути подальші дії хірурга:

А. Завершити операцію, не зробивши апендектомію

В. Продовжити операцію

С. Припинити операцію, накривши опер поле стерильними серветками

D. Зробити апендектомію без ушивання рани

Е. Для завершення операції викликати головного хірурга міста

 

1. У хворої відбулась зупинка серця в діастолі, що з часом перейшла в миготіння шлуночків. Які реанімаційні заходи необхідно зробити:

А. Внутрішьовенно ввести магнію сульфат

В. Ввести лідокаїну гідрохлорид


Дата добавления: 2015-11-25 | Просмотры: 487 | Нарушение авторских прав







При использовании материала ссылка на сайт medlec.org обязательна! (0.003 сек.)