виробничих нарад, конференцій тощо; надається критична оцінка базовому закладу та умовам проходження виробничої практики (загальна характеристика ЛПЗ, наявність відділень, приміщень, забезпечення оснащенням та його призначення; застосування первинної та звітної документації в сучасній практиці роботи ЛПЗ; вносяться пропозиції щодо покращення якості виробничої практики.
Рекомендований обсяг звіту про проходження виробничої практики - 3-5 сторінок рукописного тексту. Звіт підписується студентом.
3. ВІДГУК-ХАРАКТЕРИСТИКА на студента-практиканта складається ст. медсестрою та безпосереднім керівником практики на робочому місці (медсестрою) після закінчення виробничої практики. В характеристиці надається оцінка уміння студента використовувати отримані в навчальному процесі теоретичні знання і практичні навички в практичній медицині на робочому місці медсестри. Також відмічається відношення студента до роботи, рівень його дисциплінованості, дотримання правил внутрішнього трудового розпорядку відділення, ставлення до керівників практики від базового закладу, колег по роботі, пацієнтів ЛПЗ. Вказується, яку суспільну роботу виконав студент під час проходження практики (участь в семінарах, нарадах, конференціях тощо).
Характеристика підписується головною медичною сестрою ЛПЗ та засвідчується печаткою.
ПІДБИТТЯ ПІДСУМКІВ ПРАКТИКИ
Відповідно до Наказу МОЗ України № 690 від 07.12.2005 р. “Про затвердження Положення про організацію та проведення практики студентів вищих медичних і фармацевтичних навчальних закладів І—ІV рівнів акредитації” після проходження переддипломної практики студенти складають залік комісії, склад якої визначає заступник директора з навчально-виробничої роботи (завідувач практики) та затверджує директор навчального закладу. До складу комісії входять керівники практики від навчального закладу і від бази | |