АкушерствоАнатомияАнестезиологияВакцинопрофилактикаВалеологияВетеринарияГигиенаЗаболеванияИммунологияКардиологияНеврологияНефрологияОнкологияОториноларингологияОфтальмологияПаразитологияПедиатрияПервая помощьПсихиатрияПульмонологияРеанимацияРевматологияСтоматологияТерапияТоксикологияТравматологияУрологияФармакологияФармацевтикаФизиотерапияФтизиатрияХирургияЭндокринологияЭпидемиология

Ненароджена дитина

У нашій країні немає нічого простіше, ніж зробити жінці аборт. Доходить до того, що гінекологи записують на аборт усіх молодих незаміжніх дівчин, що тільки що довідалися, що вони вагітні, навіть не запитуючи на те їхньої згоди. До терміну 12 тижнів аборт дозволений за бажанням матері, до терміну 22 тижнів - за соціальними показниками, серед яких: відсутність роботи; жінка не є одруженим; розлучення під час вагітності; відсутність власного житла; багатодітність; доходи менші прожиткового мінімуму. Словом, рідко сім’я в Україні не має соціальних показань для штучного переривання вагітності.

Практично до дня пологів дозволений аборт за медичними показниками, що серед іншого містять у собі психологічні проблеми, тобто для одержання дозволу на аборт чи ледве не за день до пологів жінці досить заявити про суїцидні думки, зв'язаних з вагітністю. Лікарі затверджують, що по самих оптимістичних оцінках лише 25% усіх жінок не мають медичних протипоказань для вагітності і пологів. Виходить, що наша держава, дуже пасивна стосовно до проблем молодих родин і батьків, робить усе можливе, щоб не дати з'явитися на світ своєму новому громадянинові. На жаль, у цьому питанні ми усе ще продовжуємо йти неправильним шляхом.

Люба людина, більш-менш освідомлені у питаннях генетики, знає, що життя людини починається в момент злиття чоловічих і жіночої статевих клітин. Починаючи з цього моменту зигота, що утворилася, починає володіти індивідуальним для кожної істоти на планеті набором хромосом, що не зміниться до самої його смерті. Цей набір визначає, якого росту буде людина, якого кольору в нього будуть волосся, очі, який у нього буде тембр голосу, група крові, навіть які в нього будуть здатності, таланти, бажання і прагнення.

Сесія Ради Європи по біоетиці в грудні 1996 р. ухвалила, що ембріон є людиною вже на 14 день після зачаття. У цей час ще не кожна жінка знає про те, що вона вагітна. Таким чином, з цього моменту офіційна медицина визнала здійснення аборту перериванням людського життя, тобто навмисним вбивством. Однак поки ще не почато ніяких спроб забезпечити цієї маленької людини його самими найпростішими правами, серед яких перше - це право на життя, на існування і на народження.

 

 


Дата добавления: 2015-08-26 | Просмотры: 424 | Нарушение авторских прав



1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 |



При использовании материала ссылка на сайт medlec.org обязательна! (0.003 сек.)