АкушерствоАнатомияАнестезиологияВакцинопрофилактикаВалеологияВетеринарияГигиенаЗаболеванияИммунологияКардиологияНеврологияНефрологияОнкологияОториноларингологияОфтальмологияПаразитологияПедиатрияПервая помощьПсихиатрияПульмонологияРеанимацияРевматологияСтоматологияТерапияТоксикологияТравматологияУрологияФармакологияФармацевтикаФизиотерапияФтизиатрияХирургияЭндокринологияЭпидемиология

Практичне заняття № 5 (2 год.)

Прочитайте:
  1. A. Заняття № 17
  2. A. Перелік основних термінів, параметрів, які повинен засвоїти студент при підготовці до заняття
  3. II Цілі заняття
  4. IV.І Перелік основних термінів, параметрів, характеристик, які повинен засвоїти студент при підготовці до заняття
  5. V. Етапи проведення заняття
  6. V. Зміст теми заняття
  7. V. Зміст теми заняття.
  8. V. Матеріали методичного забезпечення заняття
  9. V. Основні етапи заняття
  10. VI. Методичне забезпечення заняття

Тема: Реабілітаційний простір як фактор соціально-педагогічної роботи з вихованцями.

Хід заняття:

1. Сутність понять „реабілітаційна система” і „реабілітаційний простір”.

2. Рівні організації реабілітаційного простору.

3. Основні характеристики реабілітаційного простору.

4. Задачі створення єдиного реабілітаційного простору.

Практичне завдання: Розробити реабілітаційний простір для конкретної категорії дітей (за вибором студента).

Оцінювання:

За відповіді на теоретичні питання студент отримує 1-2 бали.

За виконання практичного завдання студент отримує 1-2 бали.

Практичне заняття № 6 (2 год.)

Тема: Соціальна реабілітація дітей з обмеженими можливостями здоров’я як діяльність.

Хід заняття:

1. Основні принципи, цілі і завдання соціальної реабілітації дітей з обмеженими можливостями здоров’я.

2. Охарактеризувати основні напрями соціально-реабілітаційної діяльності з дітьми-інвалідами.

3. Засоби, способи і форми реалізації цілей і задач дітей з обмеженими можливостями.

4. Корекція психічного і особистісного розвитку дітей з обмеженими можливостями здоров’я.

Практичне завдання: Розробити комплекс заходів з реабілітації дітей-інвалідів в умовах закладів освіти різного типу (за вибором студента).

Оцінювання:

За відповіді на теоретичні питання студент отримує 1-2 бали.

За виконання практичного завдання студент отримує 1-2 бали.

Практичне заняття № 7 (2 год.)

Тема: Соціальна реабілітація дезадаптованих дітей.

Хід заняття:

1. Надати психологічну і соціально-педагогічну характеристику девіантним вихованцям як суб’єктам соціальної реабілітації.

2. Розкрити основні принципи, цілі і завдання соціальної реабілітації дезадаптованих дітей.

3. Визначити засоби, способи і форми реалізації задач реабілітації дезадаптованих дітей в умовах закладів освіти.

Практичне завдання: Розробити комплекс реабілітаційних заходів з реабілітації дезадаптованих вихованців.

Оцінювання:

За відповіді на теоретичні питання студент отримує 1-2 бали.

За виконання практичного завдання студент отримує 1-2 бали.


ЗАВДАННЯ ДЛЯ САМОСТІЙНОЇ РОБОТИ

(60 годин / 34 бали)

1. Складання власного реабілітаційного термінологічного словника

Балів

2. Розробка та презентація власного реабілітаційного проекту

Балів

3. Скласти папку –довідник сучасних методик роботи реабілітолога з різними категоріями дітей та молоді 7 балів

4. Розробка, підготовка та участь у проведенні реабілітаційного заходу в умовах загальноосвітнього, позашкільного або реабілітаційного закладу 10 балів

 

 

Студенти, які навчаються за індивідуальним графіком, виконують блок самостійної роботи та індивідуальне навчально-дослідне завдання.

 


Дата добавления: 2015-11-26 | Просмотры: 327 | Нарушение авторских прав







При использовании материала ссылка на сайт medlec.org обязательна! (0.003 сек.)