АкушерствоАнатомияАнестезиологияВакцинопрофилактикаВалеологияВетеринарияГигиенаЗаболеванияИммунологияКардиологияНеврологияНефрологияОнкологияОториноларингологияОфтальмологияПаразитологияПедиатрияПервая помощьПсихиатрияПульмонологияРеанимацияРевматологияСтоматологияТерапияТоксикологияТравматологияУрологияФармакологияФармацевтикаФизиотерапияФтизиатрияХирургияЭндокринологияЭпидемиология

Поточна навчальна діяльність.

Прочитайте:
  1. II. Навчальна мета
  2. Дискоординована пологова діяльність.
  3. Додаткова навчальна література
  4. Навчальна
  5. Навчальна мета
  6. Надмірно сильна пологова діяльність.
  7. Основні різновиди діяльності. Творча діяльність.
  8. Поняття про діяльність. Мета та мотиви діяльності

Поточний контроль здійснюється відповідно до конкретних цілей на кожному змістовому модулі. Одним із видів діяльності студента та його контролю з боку керівника практики є ведення «Щоденника виробничої практики» (додаток 1), який заповнюється студентом після кожного дня проходження практики та підписується керівниками виробничої практики від бази та від університету. Після закінчення кожного змістового модуля студент заповнює «Зведений цифровий звіт» про виконану роботу (додатки 2, 3).

Поточне оцінювання студента за кожний змістовий модуль здійснюється відповідним керівником виробничої практики від університету (наприклад, змістовий модуль 1 «Догляд за хворими терапевтичного про­філю» оцінює викладач кафедри внутрішніх хвороб стоматологічного факультету з урахуванням оцінки безпосереднього керівника практики від бази практики) на основі «Зведеного цифрового звіту» про виконану роботу та поточної діяльності студента.

Керівники виробничої практики аналізують роботу студентів у відділеннях, враховуючи їх дисципліну (студент не повинен мати пропусків днів практики), оцінюють якість засвоєння та оволодіння практичними навичками, участь у наданні невідкладної медичної допомоги, застосування принципів етики та деонтології у практиці лікаря.

Наявність заповненого та завіреного підписом викладача Щоденника і «Зведеного цифрового звіту» є обов'язковою для допуску студента до підсумкового модульного контролю знань та практичної підготовки з виробничої практики.

 

Максимальна кількість балів, яку студент має отримати за поточну навчальну діяльність, складає 120 балів:

змістовий модуль 1 «догляд за хворими терапевтичного про­філю» - 60 балів,

змістовий модуль 2 «догляд за хворими хірургічного про­філю» - 60 балів.

Мінімальна кількість балів: Поточний контроль зараховується, якщо за результатами двох кафедр він набрав не менше 72 балів.

змістовий модуль1 «догляд за хворими терапевтичного про­філю» - 36 балів,

змістовий модуль 2 «догляд за хворими хірургічного про­філю» - 36 балів.

У разі засвоєння не менше 60% практичних навичок студент, який у сумі набрав 72 бали і більше із 120 можливих балів, допускається до підсумкового модульного контролю.


Дата добавления: 2015-09-27 | Просмотры: 447 | Нарушение авторских прав







При использовании материала ссылка на сайт medlec.org обязательна! (0.003 сек.)