АкушерствоАнатомияАнестезиологияВакцинопрофилактикаВалеологияВетеринарияГигиенаЗаболеванияИммунологияКардиологияНеврологияНефрологияОнкологияОториноларингологияОфтальмологияПаразитологияПедиатрияПервая помощьПсихиатрияПульмонологияРеанимацияРевматологияСтоматологияТерапияТоксикологияТравматологияУрологияФармакологияФармацевтикаФизиотерапияФтизиатрияХирургияЭндокринологияЭпидемиология

Яка форма заяви для реєстрації у Фонді?

Прочитайте:
  1. A. Эпидемический энцефалит, хроническая форма.
  2. C) обмен наследственной информации между гомологичными хромосомами
  3. C. Необоснованная выдача информации, если она не была подвергнута гласности.
  4. D) децидуальді трансформация
  5. E. Тормозящим влиянием ретикулярной формации
  6. V Контактная информация: место нахождения кафедры (адрес, корпус, аудитория), телефоны, электронный адрес
  7. А. Поздняя форма нейросифилиса.
  8. Альдегиды - формальдегиды (формалин) – торговое название формидрон, действует на вирусы и простейшие, обладает дезинфицирующим, антисептическим дезодорирующим действием.
  9. Анатомия и физиология ретикулярной формации, ствола мозга.
  10. Артериовенозные мальформации. Клиника. Диагностика. Хирургическое лечение.

На виконання норм Закону України „Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців” стосовно взяття на облік та зняття з обліку платників страхових внесків винятково у порядку, встановленому цим Законом, і доручення Президента України від 1 червня 2005 року №1-1/444 і розпорядження Прем’єр–міністра України від 2 червня 2005 року №28479/1/1-5 щодо впровадження реєстрації суб’єктів господарювання за принципом „Єдиного вікна”, виконавчою дирекцією Фонду внесено зміни до Інструкції про порядок перерахування, обліку та витрачання страхових коштів Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України”, затвердженої постановою правління Фонду від 20.04.2001 року № 12, погодженої з Міністерством фінансів України та Національним банком України, яка не передбачає подання заяви для проведення реєстрації у Фонді, за винятком реєстрації фізичних осіб, які не мають статусу підприємців і використовують працю найманих працівників. Зазначену Інструкцію Ви можете знайти на нашому офіційному веб-сайті у розділі „Нормативна база”.

Для встановлення розміру страхового тарифу відповідно до статей 2, 4, 5 Закону України "Про страхові тарифи на загальнообов'язкове державне соціальне страхування від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності" страхувальник подає завірені нотаріально або відповідальною особою робочого органу виконавчої дирекції Фонду (за наявності оригіналу) копії таких документів:

- статут;

- довідка ДПА про неприбутковість (з вказаним кодом неприбутковості);

- виписка з реєстру розпорядників бюджетних коштів;

- довідка про чисельність працівників і фонд оплати праці, в тому числі інвалідів;

- довідка про обсяг реалізованих робіт (послуг) за вказаними видами економічної діяльності (стаття 2 Закону України „Про страхові тарифи на загальнообов'язкове державне соціальне страхування від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності").

Чи підлягає заміні „Тимчасове страхове свідоцтво”, форму якого затверджено наказом виконавчої дирекції Фонду від 15.03.2001 року №62 на форму „Страхове свідоцтво” згідно з додатком 1 до Інструкції №12 від 20.04.2001 року?

Страхувальникам, які звернулись для реєстрації до робочих органів виконавчої дирекції Фонду після 14.06.2001 року, видавались страхові свідоцтва за формою згідно з додатком 1 Інструкції про порядок перерахування, обліку та витрачання страхових коштів Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України, затвердженої постановою правління Фонду від 20.04.2001 року № 12.

Постановою правління Фонду від 06.07.2005 року №26 „Про внесення змін до Інструкції про порядок перерахування, обліку та витрачання страхових коштів Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України, затвердженої постановою правління Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України від 20.04.2001 року №12” внесено зміни до форми страхового свідоцтва.

Страхувальникам, які звернулись до робочих органів виконавчої дирекції Фонду починаючи з серпня 2005 року, видається страхове свідоцтво за формою, затвердженою вищезазначеною постановою.

Страхові свідоцтва, що видавались робочими органами виконавчої дирекції Фонду страхувальникам до зазначеного терміну, не замінюються в обов’язковому порядку на нові і є чинними.

Відповідно до пункту 3 наказу виконавчої дирекції Фонду від 01.08.2005 року №583 „Про забезпечення проведення реєстрації страхувальників робочими органами виконавчої дирекції Фонду відповідно до постанови правління Фонду від 26.07.2005 року №26” наказ виконавчої дирекції Фонду від 15.03.2001 року №62 визнано таким, що втратив чинність.

Враховуючи зазначене, тимчасове страхове свідоцтво, форму якого затверджено наказом виконавчої дирекції Фонду від 15.03.2001 року №62, втратило чинність і підлягає заміні на страхове свідоцтво нового зразка. Тимчасові страхові свідоцтва зберігаються в облікових справах страхувальників. Реєстраційний номер страхувальника при цьому не змінюється.


Дата добавления: 2015-12-15 | Просмотры: 448 | Нарушение авторских прав







При использовании материала ссылка на сайт medlec.org обязательна! (0.003 сек.)