ПОРЯДОК ЗАХИСТУ КУРСОВОЇ РОБОТИ
Науковий керівник здійснює контроль за ходом виконання студентом курсової роботи, надає йому необхідну консультативну допомогу. У встановлені строки студент здає завершений остаточний варіант курсової роботи на перевірку. Керівник готує свій висновок і виставляє попередню оцінку. Остаточна оцінка виставляється студентові за результатами захисту роботи.
На захист курсової роботи студент повинен мати готову перевірену науковим керівником роботу у друкованому вигляді, та в електронному вигляді (диск CD або CD-RW файла World, структура якого повністю відповідає друкованому варіанту та файла PowerPoint з презентацією доповіді).
Під час захисту автор повинен бути готовий за 5 хвилин усно викласти результати проведеного дослідження й відповісти на питання. Уміння відповідати на питання чітко й вірно є очевидною перевагою будь-якого студента, який претендує на високу оцінку.
Результати захисту курсової роботи оцінюються за чотирибальною шкалою («відмінно», «добре», «задовільно», «незадовільно»). При оцінці курсової роботи враховується:
– якість курсової роботи загалом;
– творчий характер курсової роботи;
– опрацювання наявної наукової літератури;
– володіння та використання нормативного матеріалу;
– самостійність виконання курсової роботи;
– обґрунтованість висновків;
– якість оформлення роботи (оформлення посилань, списку використаних джерел, додатків тощо);
– результати захисту курсової роботи.
Рейтинговий бал студента з курсової роботи визначається остаточно за результатами захисту у термін, що передбачається семестровим графіком, виходячи з максимальної суми – 100 балів. Студент вважається таким, що захистив курсову роботу, якщо він набрав 60 і більше балів.
У разі недопуску курсової роботи до захисту студент повинен врахувати зауваження керівника курсової роботи та доопрацювати її з повторною подачею керівникові.
В разі отримання за результатами захисту курсової роботи незадовільної оцінки студент повинен переробити її з урахуванням висловлених зауважень і упродовж 7 днів подати керівнику для перевірки та повторного захисту. Пропуск строку, встановленого для доопрацювання курсової роботи, вважається неявкою на захист курсової роботи, після чого захист може здійснюватися лише перед міжкафедральною комісією на підставі розпорядження декана факультету.
Студент допускається до семестрового контролю з дисципліни «Основи імунології», якщо він захистив курсову роботу, передбачену навчальним планом з цієї навчальної дисципліни.
Курсові роботи зберігаються на кафедрі біотехнології і мікробіології і по завершенню навчального року у встановленому порядку передаються в архів кафедри, де зберігаються 1 рік, після чого знищуються у встановленому порядку.
РЕКОМЕНДОВАНА ЛІТЕРАТУРА
1. Петров Р.В. Иммунология. – М.: Медицина, 1982. – 368 с.
2. Вершигора А.Е. Общая иммунология. – К.: Вища шк., 1990. – 735 с.
3. Імунологія / Вершигора А.Ю., Пастер Є.У., Колибо Д.В., Позур В.К., Віхоть М.Є, Михальський Л.О., Швець Ю.В., Холодна Л.С., Моложава О.С. – К.: Вища шк., 2005. – 599 с.
4. Ройт А, Бростофф Дж., Мейл Д. Иммунология. – М.: Мир, 2000. – 581 с.
5. Дранник Г.Н. Иммунотропные препараты. – К.: Здоров’я, 1994. – 287 с.
6. Ярилин А.А. Основы иммунологии. – М.: Медицина, 1999. – 608 с.
7. Галактионов В.Г. Иммунология. – М.: Нива России, 2000. – 488 с.
8. Маянский А.Н. Лекции по иммунологии. – Нижний Новгород: Изд-во Нижегородской государственной медицинской академии, 2003. – 272 с.
9. Хаитов Р.М., Игнатьева Г.А., Сидорович И.Г. Иммунология. – М.: Медицина, 2000. – 432 с.
10. Скок М.В. Основи імунології. Курс лекцій. – К.: Фітосоціоцентр, 2002. – 152 с.
11. К.Г.Гаркава. Методи імунологічних досліджень: Конспект лекцій для студ. напряму підготовки 0929 «Біотехнологія» денної та заочної форми навчання. – К.: НУХТ, 2009. – 53 с. (Шифр 7363).
12. Практикум по иммунологии / И.А. Кондратьева, А.А. Ярилин, С.Г. Егорова. – 2-е изд., испр. и доп. – М.: Издательский центр «Академия», 2004. – 272 с.
13. Навчальний посібник з клінічної імунології та алергології для аудиторної роботи студентів / Казмірчук В.Є. та ін. – 2-е вид., доп.. – К.: ТОВ «Поліграф плюс», 2008 – 263 с.
14. Медуницин Н.В. Вакцинология. – М.: Триада-Х, 1999. – 327 с.
15. Плейфэр Дж., Чейн Б.М. Наглядная иммунология. – М.: ГЭОТАР-МЕД, 2002. – 96 с.
16. Хаитов Р.М. Физиология иммунной системы. – М.: Винити РАН, 2001. – 224 с.
17. Возианов А.Ф., Бутенко А.К., Зак К.П. Цитокины. Биологические и противоопухолевые свойства. – К.: Наукова думка, 1998. – 317 с.
18. Иммунология: Практикум / Пастер Е.У., Овод В.В., Позур В.К., Вихоть Н.Е. – К.: Выща шк. Изд-во при Киев. ун-те, 1989. – 304 с.
19. Гистология / Под ред. Афанасьева Ю.И., Юриной Н.А. – М.: Медицина, 1989. – 672 с.
Дата добавления: 2015-10-19 | Просмотры: 489 | Нарушение авторских прав
|