АкушерствоАнатомияАнестезиологияВакцинопрофилактикаВалеологияВетеринарияГигиенаЗаболеванияИммунологияКардиологияНеврологияНефрологияОнкологияОториноларингологияОфтальмологияПаразитологияПедиатрияПервая помощьПсихиатрияПульмонологияРеанимацияРевматологияСтоматологияТерапияТоксикологияТравматологияУрологияФармакологияФармацевтикаФизиотерапияФтизиатрияХирургияЭндокринологияЭпидемиология

Значення та ефективність об’єктивних методів оцінки факторів середовища об’єкта санітарного нагляду.

Прочитайте:
  1. D. рН середовища
  2. I. Поясніть значення наступних слів і словосполучень. Використовуйте їх в ситуації самостійно.
  3. Nx – для оцінки стану регіонарних лімфовузлів даних недостатньо.
  4. А) Характеристика методів візуалізації сечової системи, показання до застосування, їх можливості та обмеження.
  5. А. Визначення рівня аміаку сироватки.
  6. А.3.3.1. Комбінації антигіпертензивних лікарських засобів, що довели свою ефективність
  7. А.3.3.4. Призначення статинів
  8. Абсолютний розмір середовища, яке продукує явище
  9. Адаптація організму до зовнішніх факторів середовища
  10. Алгоритм визначення дози інсулінопрепаратів на тлі глікемічного профілю

67.Гігієнічні вимоги до розміщення, планування приймальних відділень.

Призн. для прийому хворих, огляду, направлення у відділ для уточнення діагнозу. Розміщ. в найбільшому лік. корпусі біля ліфта, добрий зв'язок з реанімацією, рентгенолог., хірург. відділом. Інф. хворі, порділлі приймаються у своїх відділах, де є приймальні. Для профілактики внутрілікарн. інфекцій є палати для хворих із невиясненим д-зом. к –ть ліжок -10% від к-ті хворих, що поступають протягом доби. Будова дит. прийм. відд.: прийм. огляд. бокси, бокси для діт. із невиясненим д-зом, санпропускник для персоналу.

68.Гігієнічні вимоги до планування та режиму експлуатації відділень терапевтичного профілю.

4 ліжка- 60%, 2ліжка-20%, 1ліжко – 20%. S=7м2 на 1 хв. В інф. – 7,5м2, ПІТ-13м2.Висота- 3,0 - 3,5 м2.Мінім. розмір палати без шлюза -9м2, зі шлюзом- 12м2, зі шлюзом і вбиральнею - 14м2. СК- 1:5 – 1:6, КПО – не↓ 1. Мін. вентил. на хворого – 40 -50м3. Орієнт. На пд., пд. зах. взимку температура = 19 – 220 С, відносна вологість – 40 –60%, шв. руху повітря- 0,1 м/с.Відстань між ліжками – не↓ 0,8 –1 м. лжки повинні бути не ближче, як 0,9 –1 м від зовнішньої стіни. Меблі – ліжко, тумбочка, стіл, стільці, шафа, вішалка. Мебель світла, гладка, без зайвих виступів, легко чиститься.В палаті не↑ 4 ліжок, чим ↓ ліжок, тим ↓ пошир. внутрішньолікарн. інф-я.Важкохворих ізолюють, ти, що виздоровлюють – в 4 –2 –місні палати.Мін. розмір палати на 1 ліж. – 9 м2, зі шлюзом і вбиральнею – 14 м2, площа на 1 хв. – 7 м2, в інф. – 7,5 м2, ПІТ - 13м2.

69.Гігієнічні вимоги до планування та розміщення операційних блоків.

Розміщений в тупіковому виступі, торці будівлічи на окремому поверсі. Забезпечується добрий звязок з хірургічним відділом, приймальн., рентгенкабінетом. Має 2 непрохідних відділи – гнійний і асептичний. Склад: операційна, передопераційна, стерилізаційна, наркозна. В опер – 1 опер. стіл на 30 ліжок хір. пофілю.Висота не ↓ 3,5 м, ширина – не ↓ 5м, коридори - не ↓ 2,8 м. Стерилізаційна – між 2-ма опер. К-ть ліжок в передопераційних палатах - 2 ліжка на 1 операційну,S передопераційних палат = 13 м2 на одне ліжко. При післяопераційних палатах – пост чергової сестри (S = 6 м2), пиміщення для миття і стерилізації суден (S = 8 м2), для збереження предметів прибирання (S = 4 м2) і брудної білизни (S =4 м2)

70.Гігієнічні особливості планування та режиму експлуатації інфекційних відділень.

Для прийому хворих – приймальні бокси S =16 м2, у відділенні – 30 –60 ліжок – 2 бокса, 60 –100 ліжок – 3бокса, ↑ 100 ліжок – 3% від к-ті ліжок. Санпропускник. S виписної = 8м2.ізоляція хворих у профільованих відділах чи боксах. S бокса = 22м2. Будова: палата, санвузол, шлюз (звязує бокс з коридором, ч/з нього входить лікарський персонал), вхідний тамбур (має окремий вхід з вулиці, через який потрапляє хворий), спец. шафа для передачі їжі хворому. напівбокс складається з тих самих приміщень, що й бокс, але без зовніш. входу.

71.Гігієнічні вимоги до планування та режиму експлуатації палатних секцій.

Основ. структ. ел-т лікарні – палатна секція на 30 ліжок. Склад: 1) приміщення для перебування хворих (15 м2), 2) лік. допоміжні (35 м2), 3) господ. (32м2) 4)сан. вузол (2,7м2) 5) палатний коридор. висота палатної секції не ↓ 3,3 м, в опер. блоках – 3,5 м. між палатними секціями –кабінет зав. відділом, старшої м/сестри, сестри – господарки, приміщ. для переносної апаратури, місце для каталок. Палати групують компактно, пости чергов. сестри, санвузли – з краю. ширина коридору – не ↓ 2,4 м. Коридор може бути із одностор. забудовою палатами (боковий), і 2-х стор. (центр.)


Дата добавления: 2015-11-25 | Просмотры: 478 | Нарушение авторских прав







При использовании материала ссылка на сайт medlec.org обязательна! (0.003 сек.)