АкушерствоАнатомияАнестезиологияВакцинопрофилактикаВалеологияВетеринарияГигиенаЗаболеванияИммунологияКардиологияНеврологияНефрологияОнкологияОториноларингологияОфтальмологияПаразитологияПедиатрияПервая помощьПсихиатрияПульмонологияРеанимацияРевматологияСтоматологияТерапияТоксикологияТравматологияУрологияФармакологияФармацевтикаФизиотерапияФтизиатрияХирургияЭндокринологияЭпидемиология

В середовищі MS Excel розв’яжіть задачу. 5 балів. Побудувати таблицю Склад з інформацією про матеріальні цінності на ньому(15 найменувань)

Прочитайте:
  1. Алгоритм обчислення за допомогою Microsoft Excel
  2. В середовищі MS Excel розв’яжіть задачу. 5 балів
  3. В середовищі MS Excel розв’яжіть задачу. 5 балів
  4. В якому середовищі проявляють активність ферменти залоз шлунка?
  5. Головні прийоми автоматизації обчислень в ЕТ. 0.5 балів
  6. Контроль знань і розподіл балів, які отримують студенти
  7. Максимальна кількість балів, що присвоюється студенту при засвоєнні модулю (залікового кредиту ECTS) – 200 балів.
  8. Обчислити значення виразу 0.5 балів
  9. Обчислити значення виразу 0.5 балів

Побудувати таблицю Склад з інформацією про матеріальні цінності на ньому(15 найменувань)

 

№п/п Назва товару кількість ціна вартість
         

Доповнити таблицю трьома стовпцями Привезли, Відгрузили, Стало на складі. Скільки всього і на яку суму привезли товару на склад, скільки відгрузили? Якого товару найбільше, якого найменше залишилося? Відсортуйте дані в таблиці за ціною, кількістю і назвою. Добавити стовбець Привезти ще товар і заповнити його словами так, якщо товару менше 5 штук і ні в протилежному випадку, використавши логічну функцію. Пошукати товар ціна якого перевищує 100 грн. і товар ціна якого більша 20 грн. і менша 90 грн. Побудувати стандартну і нестандартну діаграми з назвою Матеріальні цінності.

7.Побудувати графіки та поверхню функцій із завдання 3. 2 бали

Розвязати задачу. 1бал

Фірма інвестує 22000 грн. за умови таких щомісячних процентних ставок 9%, 7%, 6%, 4%, 4%, 2% протягом шести місяців. Яка вартість інвестиції через шість місяців?

 

Варіант 5

 

Обчислити значення виразу 0.5 балів

Срзнач(15;20;10)-сумм(1;2;2)

 

2.Скласти і записати формулу обчислення катета, якщо значення другого катета знаходиться в комірці А7,а значення гіпотенузи в комірці С2. Виконати обчислення для 35 значень гіпотенузи і побудувати графік.

Бал

 


Дата добавления: 2015-09-27 | Просмотры: 260 | Нарушение авторских правПри использовании материала ссылка на сайт medlec.org обязательна! (0.005 сек.)