Максимальна кількість балів, що присвоюється студенту при засвоєнні модулю (залікового кредиту ECTS) – 200 балів.
Максимальна кількість балів, яку може набрати студент при вивченні модулю, вираховується шляхом множення кількості балів, що відповідають оцінці „5”, на кількість тем у модулі та дорівнює 120 балам.
Мінімальна кількість балів, яку може набрати студент при вивченні модулю, вираховується шляхом множення кількості балів, що відповідають оцінці „3”, на кількість тем у модулі і дорівнює 40 балам.
Студент допускається до підсумкового модульного контролю за умови відвідування всіх занять та виконання навчальної програми і якщо за поточну навчальну діяльність він набрав не менше балів, ніж мінімальний показник (кількість балів, що відповідає оцінці „3”, помножену на кількість тем у модулі).
Оцінка за модуль визначається з урахуванням оцінок поточного контролю та підсумкової оцінки, яка виставляється при оцінюванні теоретичних знань та практичних навичок відповідно до переліків, визначених програмою навчальної дисципліни.
Підсумковий модульний контроль проводиться на останньому занятті з модуля протягом 90 хвилин. Основними формами контролю засвоєння модулю пропонуються: усна відповідь на теоретичні запитання, письмове рішення ситуаційних задач з вибору диференційованої фармакотерапії конкретного хворого (вибір групи ЛЗ, рецепти на рекомендовані ЛЗ).
Критерії оцінювання знань:
- теоретичне запитання - № 2 – 20 балів за 1 запитання – усього 40 балів;
- рішення ситуаційних задач - № 2 – 20 балів за 1 задачу – усього 40 балів.
Разом за підсумковий модульний контроль – 80 балів.
Дата добавления: 2015-09-27 | Просмотры: 490 | Нарушение авторских прав
|