Кінцеві цілі навчальної дисципліни сформульовано відповідно до освітньо-професійної програми (ОПП) і освітньо-кваліфікаційної характеристики (ОКХ):
1. Вміти використовувати знання про фармакологічні ефекти, механізм дії, фармакокінетику ліків, принципи їх дозування для ефективності і безпечності фармакотерапії.
2. Знати принципи фармакотерапії основних патологічних станів, які розвиваються в результаті терапевтичних, хірургічних, гінекологічних, психічних, шкіряних, очних, отоларингологічних, стоматологічних, інфекційних, дитячих хвороб, що загрожують життю хворого та вимагають термінового або планового лікування.
3. Знати правила та способи введення лікарських речовин, виходячи з їх властивостей та особливостей дії.
4. Вміти надавати термінову фармакотерапевтичну допомогу при запаморочені, шоку, колапсі, при приступах бронхіальної астми, інфаркті міокарду, отруєннях, ниркових та печінкових кольках.
5. Готувати повідомлення для лікарів про традиційні і нові ліки, методи раціонального використання.
6. Знати правила фармацевтичної етики і деонтології, вирішувати комплекс задач, пов'язаних із взаєминами між лікарем і хворим, хворим і провізором.
Опис навчального плану з дисципліни „Фармакотерапія з основами фармакокінетики” для студентів фармацевтичного факультету за спеціальністю 7.12020101 „Фармація”, Кваліфікація – провізор.