АкушерствоАнатомияАнестезиологияВакцинопрофилактикаВалеологияВетеринарияГигиенаЗаболеванияИммунологияКардиологияНеврологияНефрологияОнкологияОториноларингологияОфтальмологияПаразитологияПедиатрияПервая помощьПсихиатрияПульмонологияРеанимацияРевматологияСтоматологияТерапияТоксикологияТравматологияУрологияФармакологияФармацевтикаФизиотерапияФтизиатрияХирургияЭндокринологияЭпидемиология
|
Тема 8. Етнопсихологічні особливості сприйняття іміджу (2год.)
Ментальність: сутність, визначення, характер. Значення робіт Н.Леві-Брюля, Л.Февра, М.Блока у розробці питання про менталітет нації. Національний характер: сутність і особливості. Аристотель і М.Т.Цицерон про сутність особливостей характеру народів. М.Костомаров – перший дослідник суми потенцій, що складають основу національного характеру українців. Етнопсихологічні особливості українського менталітету. Особливості української ментальності пост радянської доби. Амбівалентність як явище соціальної аномії. Особливості перебігу процесу пригадування у соціальній свідомості. Вплив етнопсихологічних чинників на сприйняття та формування іміджу.
Тема 9. Засоби масової інформації як середовище формування іміджу (4 год.)
Інформація і інформаційний простір суспільства. Засоби масової інформації як провідник інформації. ЗМІ і формування Іміджу особи або організації. Боротьба за увагу громадськості. Етичність методів привернення уваги громадськості. «Поширення інформації» чи «комунікація»? Робота з засобами масової інформації. Етичність методів привернення уваги громадськості. Методи роботи з ЗМІ. Оплачувані і заслуговані ЗМІ. Проблема етики фахівців ПР при співпраці із ЗМІ.
Теми семінарських занять:
Дата добавления: 2015-09-27 | Просмотры: 658 | Нарушение авторских прав
|