ІІ. ЗАГАЛЬНА ЧАСТИНА
Даний локальний протокол розроблений на основі уніфікованого клінічного протоколу, «Діагностика і лікування лімфом у дорослих», в якому наведена найкраща практика надання медичної допомоги пацієнтам з хронічним лімфоїдним лейкозом.
Діагноз лімфома встановлюється на основі гістологічного (цитологічного) висновку по матеріалах морфологічного дослідження біопсії лімфатичних вузлів та пухлинного утворення у закладах спеціалізованої допомоги або підрозділах закладів охорони здоров’я, в яких здійснюється спеціальне протипухлинне лікування (далі – заклади спеціалізованої допомоги). Перед початком спеціального лікування проводиться обстеження з метою правильного встановлення виду лімфоми, стадії захворювання. У випадках прогресування захворювання, коли відсутні показання для продовження спеціального лікування, пацієнти потребують адекватного знеболення згідно з уніфікованим клінічним протоколом паліативної медичної допомоги при хронічному больовому синдромі, інших заходів з паліативної допомоги, а також симптоматичного лікування.
Лікарі загальної практики–сімейні лікарі та медичні сестри загальної практики - сімейної медицини відіграють ключову роль в організації раннього (своєчасного) виявлення лімфом, сприянні виконанню рекомендацій спеціалістів під час протипухлинного лікування, забезпеченні належної паліативної допомоги.
Дата добавления: 2015-09-27 | Просмотры: 434 | Нарушение авторских прав
|