АкушерствоАнатомияАнестезиологияВакцинопрофилактикаВалеологияВетеринарияГигиенаЗаболеванияИммунологияКардиологияНеврологияНефрологияОнкологияОториноларингологияОфтальмологияПаразитологияПедиатрияПервая помощьПсихиатрияПульмонологияРеанимацияРевматологияСтоматологияТерапияТоксикологияТравматологияУрологияФармакологияФармацевтикаФизиотерапияФтизиатрияХирургияЭндокринологияЭпидемиология

Важливо знати, що... · У людей, які курять, отруйні речовини тютюнового диму знижують шлункову секрецію, призводять до запальних хвороб шлунка

Прочитайте:
  1. Важливо знати, що...
  2. Важливо знати, що...
  3. Важливо знати, що...
  4. Важливо знати, що...
  5. Важливо знати, що...
  6. Важливо знати, що...
  7. Важливо знати, що...
  8. Важливо знати, що...
  9. Важливо знати, що...
  10. Важливо знати, що...

· У людей, які курять, отруйні речовини тютюнового диму знижують шлункову секрецію, призводять до запальних хвороб шлунка, виникнення печії, болю у шлунку.

· Вживання спиртних напоїв може призвести до подразнення шлунка та запалення його слизової оболонки. Це сприяє розвиткові гастриту, виразки, раку шлунка та інших хвороб.

· У тих, хто курить або зловживає алкоголем і наркотиками, зникає апетит. Порушення або зникнення апетиту може бути проявом якогось захворювання, тож у такому випадку слід обов‘язково звернутися до лікаря.

· Блювання - це захисний рефлекторний (безумовний, коли отрута подразнює стінку шлунка, або умовний - через неприємний запах чи вигляд чогось неприємного) акт, спрямований на викидання вмісту із порожнини шлунка завдяки антиперистальтиці. Центр блювального рефлексу міститься у довгастому мозку.

· Гикавка - це судоми м‘язів діафрагми. Часто вона настає безпричинно або може бути наслідком подразнення м‘язів діафрагми переповненим шлунком чи як наслідок якоїсь хвороби, наприклад, жовчнокам‘яної. У разі виникнення гикавки слід зробити глибокий вдих і затримати дихання, повільно випити кілька ковтків води. Якщо гикавка виникає часто, слід обов‘язково звернутися до лікаря.

· Печія - це відчуття печіння у нижній частині стравоходу. Воно спричинене його подразненням кислим вмістом шлунка і завжди свідчить про захворювання. Коли виникла печія, слід обов‘язково звернутися до лікаря.

Цікаво знати, що:

 

· Дослідження гарвардського медика Едвіна Джованнуччі доводять, що вживання свіжих томатів, томатного соку або томатних соусів істотно знижує ризик захворювання на рак шлунку, простати та легенів.

· Дослідники з університету в Майамі довели нещодавно, що розпорошений інсулін, який вдихають хворі з маленького аерозольного контейнера, за своїми лікувальними діями не менш ефективний, ніж інсулін, який уводиться за допомогою уколу.

 

 
 

 



Дата добавления: 2015-09-27 | Просмотры: 587 | Нарушение авторских прав







При использовании материала ссылка на сайт medlec.org обязательна! (0.002 сек.)