A. Сибірка.
A. Туляремія
B. Чума
C. Дифтерія
D. Ангіна
E. Лімфогрануломатоз
2. У дитини 8 років підвищення температури до 39оС, нежить зі значним гнійним відторгненням, вологий кашель, кон’юктивіт з гнійним виділенням світлобоязливість. На слизовій оболонці щік білісоваті дільниці отрубновидного злущующогося епітелію. Діагноз?
A. Кір
B. Коревидна краснуха
C. Скарлатина
D. Сипний тиф.
E. Грип
3. Больной 19 лет заболел неделю назад с появления слабости, снижения аппетита, тяжести в эпигастрии, заметил темный цвет мочи. При осмотре: состояние удовлетворительное, интоксикация не выражена, активен, склеры и кожа субиктеричны, печень эластичной консистенции, выступает на 2 см. В крови обнаружен HBsAg, АЛТ 2,12 ммоль/л-час;билирубин 39,7 мкмоль/л. Где целесообразно лечить данного пациента?
A. В инфекционном отделении
B. В стационаре на дому
C. Амбулаторно
D. В боксовом отделении
E. В соматическом отделении
4. До лікаря звернувся пацієнт Т. 26 р., який працює конюхом. Хворіє 3-й день. Температура тіла 40 оС, на лівій долоні виразка, не болюча, з темно-коричневим дном, набряклими краями і кров’янистими виділеннями. Навколо неї дочірні везикули з прозорим вмістом, виражений драглистий набряк.Ваш попередній діагноз?
A. Сибірка.
B. Еризипелоїд
C. Алергічний дерматит.
D. Фурункульоз.
E. Бешиха.
5. Хв., 40 р., захворів гостро, після повернення з Заїру. Скарги: на високу t тіла, головний біль, блювання “кавовою гущею”, біль у м’язах та попереку. Об’єктивно: t тіла – 39,90С, обличчя гіперемійоване. Марить. Склери і шкіра жовті, петехіальний висип. Печінка + 3 см, болюча. В ЗАК: Л. – 2*109/л, Тр.- 45*109/л. Ваш попередній діагноз?
Дата добавления: 2015-10-11 | Просмотры: 523 | Нарушение авторских прав
|