АкушерствоАнатомияАнестезиологияВакцинопрофилактикаВалеологияВетеринарияГигиенаЗаболеванияИммунологияКардиологияНеврологияНефрологияОнкологияОториноларингологияОфтальмологияПаразитологияПедиатрияПервая помощьПсихиатрияПульмонологияРеанимацияРевматологияСтоматологияТерапияТоксикологияТравматологияУрологияФармакологияФармацевтикаФизиотерапияФтизиатрияХирургияЭндокринологияЭпидемиология
|
A. Інгаляції з муколітиками, антигістамінні, преднізолон довенно, оксигенотерапія
B. Тепле лужне пиття, антигістамінні, бронхолітики per os
C. Інгаляції з содою, преднізолон і сечогінні дом’язево
D. Оксигенотерапія, бронхолітики і муколітики per os
E. Оксигенотерапія, преднізолон і сечогінні дом’язево
37 Вагітна жінка, 22 роки, захворіла в 8 тижнів вагітності. На тлі нормальної температури і задовільного самопочуття на шкірі лиця і шиї появилась дрібноплямиста блідо-рожева висипка діаметром 2-3 мм, яка впродовж доби поширилась по всьому тілу і через 3 дні зникла безслідно. Виявлено збільшені шийні і потиличні лімфовузли. У крові – лейкопенія, лімфоцитоз. У парних сиворотках, взятих з інтервалом 10 днів, титри антитіл класу IgG до вірусу червонички зросли в 4 рази. Який ризик інфікування плода?
A. 60-100\%
B. 40-50\%
C. 20-35\%
D. 10-15\%
E. 5-8\%
38. У хворого, 32 років, на тлі загальної слабкості, температури, болю в горлі появилася охриплість голосу, приступи частого, сухого кашлю, задишка і серцебиття в стані спокою. При огляді: t° 38,2° С, дихання гучне, свистяче із утрудненим вдохом, участю міжреберних м’язів, втягуванням над- і підключичних впадин. Слизова ротоглотки гіперемована, мигдалики збільшені, набряклі, вкриті острівчатими нальотами фібринозного характеру. В легенях жорстке дихання. ЧД 32/хв, ЧСС 142 уд/хв, АТ 140/90 мм.рт.ст. Яке ускладнення розвинулося у хворого?
Дата добавления: 2015-10-11 | Просмотры: 547 | Нарушение авторских прав
|