Структура протоколу
1. Введення.
Ступені доказовості.
2. Визначення.
3. Клінічний ознаки хвороби.
4. Діагностична програма.
5. Організація надання медичної допомоги дітям з хворобою Віллебранда.
5.1. Амбулаторно-поліклінічна допомога.
5.2. Стаціонарне лікування.
5.3. Невідкладна госпіталізація.
5.4. Гемостатична терапія.
5.5. Профілактичне лікування.
5.6. Реабілітація та санаторно-курортне лікування.
6. Використані джерела.
1. Введення.
Цей протокол базується на рекомендаціях Всесвітньої федерації гемофілії стосовно діагностики і лікування хвороби Віллебранда у дітей відповідно до сучасної клінічної практики, прийнятій у Європі (Federici A.B., Hemophilia, 2004; Tosseto A., Rodeghiero H., Castaman G.et al., Jorn. of tromb. and haemost., 2006; Hayes T., Brandt J., Chandler W. et al., 2006; William L.; Antonovic J., Blomback M., 2010).
Вказана клінічна практика базується на сучасному стані розвитку наукових і технологічних аспектів діагностики і лікування хвороби Віллебранда у дітей, а також визначення показів і протипоказів до проведення профілактичного лікування хвороби на основі доказової медицини (І-ІІІ рівень доказовості).
Обмеження для проведення профілактики тяжкої форми хвороби Віллебранда (3 тип) у дітей, що спостерігалися раніше, є переглянутими внаслідок впровадження сучасних режимів лікування.
І ступінь: очевидність за результатами хоча б одного якісно виконаного рандомізованого терапевтичного дослідження;
ІІ ступінь: очевидність за результатами хоча б одного добре організованого терапевтичного дослідження без рандомізації; аналітичне дослідження когорти або контрольованих випадків (бажано з більш ніж одного центру); дослідження серій, що повторювалися у часі або демонстративні результати від неконтрольованих клінічних експериментів;
ІІІ ступінь: очевидність з точки зору авторитетних спеціалістів, яка базується на клінічному досвіді, описових дослідженнях або повідомленнях комітетів експертів.
Дата добавления: 2015-10-11 | Просмотры: 356 | Нарушение авторских прав
|