АкушерствоАнатомияАнестезиологияВакцинопрофилактикаВалеологияВетеринарияГигиенаЗаболеванияИммунологияКардиологияНеврологияНефрологияОнкологияОториноларингологияОфтальмологияПаразитологияПедиатрияПервая помощьПсихиатрияПульмонологияРеанимацияРевматологияСтоматологияТерапияТоксикологияТравматологияУрологияФармакологияФармацевтикаФизиотерапияФтизиатрияХирургияЭндокринологияЭпидемиология

На фантомі. Матеріальне забезпечення: Моделі верхньої і нижньої щелеп з І, ІІ, ІІІ групами зубних рядів для визначення центральної оклюзії і центрального співвідношення

Прочитайте:
  1. На фантомі
  2. На фантомі

Матеріальне забезпечення: Моделі верхньої і нижньої щелеп з І, ІІ, ІІІ групами зубних рядів для визначення центральної оклюзії і центрального співвідношення, базис з оклюзійними валиками, шпатель зуботехнічний, спиртівка, віск базисний, склянка з холодною водою.

Порядок дії:

· серед моделей з І, ІІ, ІІІ групами зубних рядів вибрати ті, що характеризують ІІ групу для визначення ЦО. При ІІ групі зубних рядів антагоністи розташовані так, що моделі неможливо співставити в центральній оклюзії без допоміжних пристосувань.

· перевірити правильність виготовлення воскових базисів з оклюзійними валиками, стан робочої і допоміжної моделей. Восковий базис з оклюзійними валиками повинен щільно прилягати до моделі, ширина валиків у передньому і боковому відділах відповідно близько 0,6 та 1 см, висота – на 1-2 мм вище природних зубів на моделі. Валики повинні розташовуватись на базисі по середині альвеолярного відростка. Робоча модель без дефектів та пошкоджень протезного ложа, допоміжна без пошкоджень зубів від оклюзійної поверхні до екватора.

· охолодіть базис з оклюзійними валиками і накладіть на фантомну щелепу з дефектом зубного ряду. Щільне прилягання воскового базиса до фантомного протезного ложа, а воскові оклюзійні валики виступають на 1-2 мм над рівнем зубів.

· зімкніть фантомні щелепи і приступіть до припасування воскового базиса з оклюзійними валиками. При змиканні фантомних щелеп спостерігається контакт воскового валика із зубами-антагоністами та розмежування прикусу. Відмічають місця корекції валика, переносять його на модель і зрізають надлишки воску.

Припасований базис з оклюзійним валиком при змиканні фантомних моделей щільно і рівномірно прилягає до зубів-антагоністів.

· підготуйте базис з оклюзійними валиками для фіксації центральної оклюзії. Всі маніпуляції проводять на моделі. З оклюзійної поверхні припасованого валика зрізають віск на товщину близько 1 мм, наносять розм’якшену смужку базисного воску товщиною близько 2 мм, приклеюють їх гарячим шпателем і ним же розм’якшують приклеєні смужки.

· проведіть фіксацію центральної оклюзії на фантомі. Базис із розм’якшеним валиком накладають на фантомну щелепу і змикають до контакту зубів антагоністів. Після застигання воску, виводять базис із валиком і охолоджують у воді.

· перевірте співставлення моделей у положенні центральної оклюзії. Робоча і допоміжна моделі чітко фіксуються у положенні центральної оклюзії з допомогою воскового базиса з оклюзійним валиком.


Дата добавления: 2015-10-19 | Просмотры: 451 | Нарушение авторских прав







При использовании материала ссылка на сайт medlec.org обязательна! (0.003 сек.)