ПІДВЕДЕННЯ ПІДСУМКІВ ПРАКТИКИ
За результатами проходження виробничої практики кожний студент-практикант складає письмовий звіт. До звіту додається щоденник проходження практики, у якому повинні бути відбиті всі види робіт, які були виконані студентом. Щоденник заповнюється щодня, у ньому повинні бути відгук керівника практики від підприємства, завірені печаткою підприємства, а також відгук керівника практики від університету.
Звіт складається студентом під час проходження практики на робочих місцях у відповідних підрозділах підприємства (додаток А) шляхом систематичної обробки своїх щоденних спостережень. По змісту й обсягу він повинен відповідати вимогам програми практики.
Структура звіту про проходження виробничої практики:
− вступ;
− основна частина (складається з двох розділів):
Розділ 1. Аналіз діяльності підприємства
Розділ 2. Охорона праці на підприємстві
− висновки;
− список використаних джерел;
− додатки (при необхідності).
Вступ повинен містити обґрунтування актуальності й практичної значущості обраної теми випускної роботи в умовах конкретного підприємства – бази практики.
Основна частина ( складається з двох розділів).
Розділ 1. Аналіз діяльності підприємства – в цьому розділі необхідно розкрити сучасний стан проблем, існуючих на підприємстві-базі практики, які будуть дослідженні при написанні дипломної роботи спеціаліста (магістра) на прикладі підприємства на основі аналізу відповідних показників із застосуванням економіко-математичних методів та певними висновками відносно отриманих результатів.
У розділі 1 необхідно навести:
- загальну характеристику підприємства;
- історію розвитку;
- структуру підприємства;
- опис видів та обсягів діяльності (ринків збуту продукції, взаємовідносин з основними постачальниками та споживачами продукції; кадрового складу);
- проаналізувати основні техніко-економічні показники діяльності підприємства за період у 2-3 роки, а також провести аналіз показників роботи підприємства в межах обраної теми роботи.
Розділ 2. Охорона праці на підприємстві - в цьому розділі студент розглядає питання охорони праці з позицій розроблених та затверджених світових, європейських, українських норм в даній галузі, з урахуванням тих особливостей, які обумовлені змістом випускної роботи бакалавра. На початку розділу «Охорона праці та безпека в надзвичайних ситуаціях» необхідно вказати зв'язок питань, які будуть розглядатися, в випускній роботі бакалавра. Обсяг розділу з охорони праці повинен становити для випускних робіт бакалаврів 5-6 сторінок.
Висновок повинен містити стислий виклад підсумків роботи. Також наводяться найбільш важливі положення, які містять оцінку результатів дослідження з точки зору відповідності меті виробничої практики та поставленим у вступі завданням, обов’язково треба відобразити існуючі шляхи покращення діяльності підприємства з розглянутого напрямку, привести власну думку по вдосконаленню роботи підприємства (шляхи реалізації виявлених резервів).
Звіт про проходження виробничої практики може мати свої особливості, які пов’язані, перш за все, з темою випускної роботи бакалавра, з особливостями підприємства, наявністю й повнотою джерел інформації.
Звіт повинен містити рукописний (машинописний) текст, розрахунки, таблиці, схеми, ілюстрований матеріал. Обсяг звіту по практиці – 30-40 листів аркушу А4. До нього доцільно включити планові і звітні документи за різними напрямками економічної діяльності підприємства, витяги (фрагменти) із Положень щодо відділів апарату управління, методичних рекомендацій з планування і виконання розрахунків і т. ін., інструкцій, документів, що доповнюють матеріал, зібраний відповідно до програми практики. Такі матеріали згодом можуть знадобитися для написання дипломної роботи і будуть використані як додаток до неї.
Дата добавления: 2015-09-27 | Просмотры: 480 | Нарушение авторских прав
|