ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ
ПРОГРАМА
ОРГАНІЗАЦІЇ ВИРОБНИЧОЇ практики
для студентів 4 курсу
напряму підготовки 6.030504 «Економіка підприємства»
галузі знань 0305 «Економіка та підприємництво»
факультету економіки
Херсон – 2013
Програма організації виробничої практики для студентів 4 курсу напряму підготовки 6.030504 «Економіка підприємства», галузі знань 0305 «Економіка та підприємництво».
Програма практики розроблена відповідно до «Методичних рекомендацій освітньо-професійних програм підготовки бакалавра напрямку «економіка та підприємництво», «Методичних вказівок «Практика студентів у Херсонському національному технічному університеті», «Методичних рекомендацій з розробки навчально-методичного забезпечення спеціальності» та робочих навчальних програмам, розроблених викладачами кафедри економіки і підприємництва ХНТУ.
Укладач: к.е.н., доцент Буренко Ю.О., к.т.н., доцент Олійник Н.М., ст. викладач Мєшкова-Кравченко Н.В., кількість сторінок – 40
Розглянуто на засіданні кафедри економіки і підприємництва
Протокол № __4__ від «_ 2 3_» __ листопада __ 2012 р.
Завідувач кафедри М.В. Шарко
Схвалено на засіданні методичної ради факультету
Протокол № ______ від «______» ____________ 20____ р.
Голова А.В. Софієнко
ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ
Практика студентів у навчальному закладі є початковим етапом у системі практичної підготовки до роботи спеціалістів, початковою ланкою практичного засвоєння професії. У цей період закладаються основи досвіду професійної діяльності, практичних умінь і навичок, професійних якостей, особистості спеціаліста, відношення до професії. Від ступеня успішності роботи на цьому етапі залежить професійне становлення студента в якості спеціаліста.
Практика студентів за напрямом підготовки 6.030504 «Економіка підприємства» являється складовою частиною основної освітньої програми до підготовки бакалаврів, хоча й винесена за рамки навчальних модулів, і містить у собі завдання по закріпленню й застосуванню теоретичних знань, отриманих у процесі навчання, а також освоєнню методів і придбання практичних навичок з питань функціонування економічного механізму управління підприємством і всіх його основних частин у ринкових умовах господарювання.
До основного із цих питань відносяться організація й планування виробництва; економічність та ефективність застосовуваних технологій, виробничого обладнання й процесів; організація трудових процесів, форм і систем заробітної плати; маркетингових досліджень ринку, менеджменту, систем управління, аналізу результатів виробничо-господарської діяльності, взаємин та зв'язків підприємства з постачальниками сировини й споживачами продукції, фінансів і технічного розвитку підприємства, планування, організації, контролю, регулювання й мотивації праці в усіх напрямках виробничо-господарської діяльності.
Виробнича практика проводиться на четвертому курсі (восьмий семестр) тривалість практики 4 тижні (6 кредитів). Студенти проходять практику професійного аналізу з метою виконання випускної роботи за кваліфікацією бакалавра.
Дата добавления: 2015-09-27 | Просмотры: 416 | Нарушение авторских прав
|