АкушерствоАнатомияАнестезиологияВакцинопрофилактикаВалеологияВетеринарияГигиенаЗаболеванияИммунологияКардиологияНеврологияНефрологияОнкологияОториноларингологияОфтальмологияПаразитологияПедиатрияПервая помощьПсихиатрияПульмонологияРеанимацияРевматологияСтоматологияТерапияТоксикологияТравматологияУрологияФармакологияФармацевтикаФизиотерапияФтизиатрияХирургияЭндокринологияЭпидемиология

V. Фінансово-господарська діяльність і матеріально-технічна база навчально-реабілітаційних центрів

Прочитайте:
  1. Вища нервова діяльність
  2. Вплив гарячки на діяльність органів і систем.
  3. Вчення І. П. Павлова про вищу нервову діяльність
  4. Дискоординована пологова діяльність
  5. Дискоординована пологова діяльність.
  6. За впливом на діяльність людини
  7. Загальна характеристика центрів кори головного мозку.
  8. МІЖНАРОДНІ ІНСТРУКТИВНО-МЕТОДИЧНІ МАТЕРІАЛИ ПРО ЖИТТЄДІЯЛЬНІСТЬ ЛЮДИНИ ТА ЇЇ ПОРУШЕННЯ
  9. МІЖРАЙОННИХ, СПЕЦІАЛІЗОВАНИХ, ОБЛАСНИХ МСЕК ТА ЦЕНТРІВ (БЮРО) МЕДИКО-СОЦІАЛЬНОЇ ЕКСПЕРТИЗИ

35. Фінансово-господарська діяльність Центру здійснюється на основі його кошторису відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 21.02.1997 р. № 180 (180-97-п) «Про затвердження положення про порядок складання єдиного кошторису доходів і видатків бюджетної установи, організації» та Постанови Кабінету Міністрів України від 20.05.1997 № 471 (471-97-п) «Про внесення змін і доповнень до постанови Кабінету Міністрів України від 21 лютого 1997 р. № 180» в межах коштів, передбачених у відповідних бюджетах.

Джерелами формування коштів Центру є:

– кошти відповідного місцевого бюджету, що надходять у розмірі, не нижчому від передбаченого фінансування відповідних освітніх підрозділів;

– кошти, отримані за надання Центром додаткових освітніх послуг;

– прибутки від реалізації продукції навчально-виробничих майстерень, підприємств, цехів і господарств закладу, від його приміщень, споруд, обладнання;

– добровільні грошові внески і спонсорські пожертвування підприємств, установ, організацій, окремих громадян та іноземців.

36. Кошти Центру перераховуються, зберігаються на його рахунку у відділенні банку України і знаходяться у повному його розпорядженні.

37. Порядок ведення бухгалтерського обліку у Центрі визначається чинним законодавством.

38. Центр має право: придбавати, орендувати необхідне йому обладнання та інші матеріальні ресурси, користуватися послугами будь-якого підприємства, установи, організації або приватних осіб; фінансувати за рахунок власних коштів заходи, які сприяють поліпшенню соціально-побутових умов колективу;

– передавати матеріальні, грошові ресурси підприємствам, установам і організаціям, які виконують для закладу роботу або послуги.

39. Навчально-реабілітаційний Центр повинен мати необхідну кількість приміщень, будівель та обладнання для організації навчально-виховного та лікувально-реабілітаційного процесу згідно з завданнями, що стоять перед закладом.

40. Центри користуються приміщеннями, обладнанням, відведеною територією, розпоряджаються ними у межах, передбачених чинним законодавством.

41. Центри забезпечуються вантажним та пасажирським автотранспортом відповідно до своїх виробничих та реабілітаційних потреб засновником.

42. Центр має право укладати угоди і договори про співробітництво, встановлювати прямі зв'язки з навчальними закладами, науковими установами, підприємствами, організаціями, відомствами, фондами, товариствами, окремими громадянами як на території України, так і за її межами відповідно до чинного законодавства.


Дата добавления: 2015-09-27 | Просмотры: 663 | Нарушение авторских прав







При использовании материала ссылка на сайт medlec.org обязательна! (0.003 сек.)