АкушерствоАнатомияАнестезиологияВакцинопрофилактикаВалеологияВетеринарияГигиенаЗаболеванияИммунологияКардиологияНеврологияНефрологияОнкологияОториноларингологияОфтальмологияПаразитологияПедиатрияПервая помощьПсихиатрияПульмонологияРеанимацияРевматологияСтоматологияТерапияТоксикологияТравматологияУрологияФармакологияФармацевтикаФизиотерапияФтизиатрияХирургияЭндокринологияЭпидемиология

Загальні положения

Прочитайте:
  1. I. ОБЩИЕ ПОЛОЖЕНИЯ
  2. I. Основные теоретические положения
  3. I.Загальні положення
  4. Аномалии положения жен пол.органов.
  5. Аномалии развития и положения век
  6. Виды нарушений дыхания во сне, классификация, основные положения.
  7. Дренажные положения.
  8. Зависимость характера патологического процесса от положения средостения и особенностей затемнения в легких на рентгенограммах.
  9. Загальні анемії.
  10. ЗАГАЛЬНІ ВИМОГИ ДО ПРИЙМАЛЬНОГО ВІДДІЛЕННЯ

1. Спеціальний будинок-інтернат для пристарілих та інвалідів* є ме­дико-соціальним закладом, призначеним для постійного проживання інвалідів 1-ї та 2-ї груп пристарілих громадян (чоловіків віком понад 60 ро­ків, жінок – понад 55 років) із числа звільнюваних з місць позбавлення волі особливо небезпечних рецидивістів та інших осіб, за якими відпо­відно до чинного законодавства встановлено адміністративний нагляд, а також тих осіб, які направляються з приймальників-розподільників з чис­ла вказаних інвалідів і пристарілих, раніше судимих або неодноразово притягуваних до адміністративної відповідальності за порушення громадського порядку**, якщо зазначені особи потребують догляду, побутового і медичного обслуговування, систематичного та цілеспрямованого юного впливу державних і громадських організацій.

2. Спеціальний будинок-інтернат створюється, реорганізовується і ліквідовується за рішенням Ради Міністрів УРСР у системі Міністерства со­ціального забезпечення УРСР і здійснює свою діяльність під керівництвом відділу соціального забезпечення виконавчого комітету обласної Ради народних депутатів.

3. Спеціальний будинок-інтернат розміщується у спеціально побудованих або пристосованих будинках з необхідними приміщеннями, які повинні відповідати санітарно-гігієнічним, протипожежним вимогам і ви­могам техніки безпеки, мати всі види комунального благоустрою для проживання престарілих та інвалідів.

4. У спеціальному будинку-інтернаті для здійснення лікувально-трудової терапії створюються лікувально-виробничі (трудові) майстерні, а у спеціальному будинку-інтернаті, що знаходиться в сільській місцевості, крім того підсобне сільське господарство.

Лікувально-виробничі (трудові) майстерні та підсобні сільські господарства здійснюють свою діяльність відповідно до положень про них, за­тверджених Міністерством соціального забезпечення УРСР.

5. Контроль за якістю медичного обслуговування престарілих та інва­лідів, які проживають у спеціальних будинках-інтернатах, додержанням санітарно-протиепідемічного режиму в цих закладах і поданням спе­ціальної медичної допомоги здійснюють органи охорони здоров'я в уста­новленому порядку.

6. Цілодобову охорону громадського порядку в спеціальному будин­ку-інтернаті забезпечують органи внутрішніх справ.

7. Спеціальний будинок-інтернат є «юридичною особою», має печатку і штамп зі своїм найменуванням. Спеціальний будинок-інтернат утримує­ться за рахунок місцевого бюджету і може також мати спеціальні кошти від діяльності лікувально-виробничих (трудових) майстерень, підсобно­го сільського господарства та інших доходів, які витрачаються згідно з кошторисом, затвердженим в установленому порядку.


Дата добавления: 2015-09-27 | Просмотры: 509 | Нарушение авторских прав







При использовании материала ссылка на сайт medlec.org обязательна! (0.003 сек.)