Безсмертника Піщаного
Поточна інструкція для: квіти по 1,5 г в Фил. - пак. № 20
квіти по 20 г у пач. з внут. пак.
квіти по 40 г у пач. з внут. пак.
Інші інструкції:
квіти по 50 г у пач.
квіти по 50 г у пак., влож. в пач.
квіти по 50 г у пач.
квіти по 50 г у пач. з внут. пак.
квіти по 25 г у пач. з внут. пак.
квіти рез. -прес. по 100 г у пач. з внут. пак.
квіти по 50 г у пач.
міжнародна назва
Helichrysum arenarium
код АТС
Інші препарати, що застосовуються при біліарної патології - A05AX
Фармакотерапевтична група
жовчогінні засоби
Реєстрація
№ UA/2478/01/01 від 14.01.2013 до 14.01.2018. Наказ № 19 (2) від 14.01.2013
склад: цмину піщаного квіти.
Форма випуску: Квіти.
Фармакотерапевтична група. Засоби, что застосовуються при захворюваннях печінкі та жовчовівідніх Шляхів. Код АТС АО5А Х10.
Фармакологічні Властивості. Препарати цмину, Які містять флавоноїди, дітерпеновий спирт, стероідні сполука, фарбники фенольного ряду, жирні кислоти, інозіт, ефірну олію, належати до жовчогінніх ЗАСОБІВ, збільшують жовчовіділення, зменшуються концентрацію жовчно кислот и вміст білірубіну в жовчі, змінюють співвідношення холестерин: жовчні кислоти в Бік Збільшення холатів, підсілюють тонус жовчно міхура, стімулюють секреторну функцію шлунка та підшлункової залоза, підвіщують діурез.
Показання для застосування. Застосовують як жовчогінній засіб при ГОСТР та хронічніх захворюваннях печінкі и жовчно міхура.
Способ застосування та дозування. 1 столову ложку кладуть в Емальований посуд, заливають 200 мл гарячої кіп'яченої води, закривають кришкою и нагрівають у кіплячій воде (на водяній бані) 30 хвилин, проціджують и охолоджують при кімнатній температурі. Сировину, что залиша, віджімають до процідженого настою, об'єм настою доводять переварена водою до початкових об'єму 200 мл. Пріймають внутрішньо по 1/ 2 склянки 2 рази на день за півгодіні до їжі.
Побічна дія. У окрем випадка могут з'являтися алергічні Реакції (Кропив ` янка, свербіж).
Протипокази. Індивідуальна непереносімість препарату. Безпечність та Ефективність застосування цмину пісчаного квітів у дітей НЕ встановлені, тому не рекомендується без призначення лікаря застосовуваті препарат дітям ВІКОМ до 12 років.
Взаємодія з іншімі лікарськімі засоби. Ще не досліджена.
Передозуваннь. Не виявлено.
Умови та Термін зберігання. Квіти зберігаті у сухому, захіщеному від світла місці при кімнатній (15-25 0С) температурі.
Термін придатності - 4 роки.
Упаковка. По 20 г або 40 г у пакетах, пачках; по 50 г у пачках.
Виробник. ЗАТ Фармацевтична фабрика " Віола".
Адрес. Вул. Кірова, 75, 69063, м. Запоріжжя, Україна.
Лецитин
(Lecithin)
Загальна характеристика:
основні фізико-хімічні властивості: довгасті капсули бурштинового кольору, що містять желеподібний розчин такого самого кольору, зі специфічним запахом;
склад: 1 капсула містить 1200 мг соєвого лецитину;
допоміжні речовини: вода очищена, желатин, гліцерин.
Форма випуску. Капсули.
Фармакотерапевтична група. Засоби, що застосовуються при захворюваннях печінки, ліпот ропні речовини. Код АТС А 05В А 50.
Фармакологічні властивості. Фосфоліпіди є основною частиною всіх клітинних мембран та органел, тому вони відіграють значну роль у клітинному метаболізмі, процесах детоксикації та регенерації клітини. Має виражені мембраностабілізуючі, гепатопротекторні властивості, відновлює ізберігає клітинну структуру печінки, знижує рівень холестерину в крові. Лецитинє складовою частиною мієлінових оболонок нервових клітин і волокон, тому сприяє передачі нервово-м’язового імпульсу. Лецитин сприяє відновленню сурфактантноїсистеми легенів, збільшує кількість поверхнево-активних речовин і нормалізує біохімічний стан конденсату повітря, що видихається. Має вираженікардіопротекторні властивості. Знижує рівень холестерину в крові, покращує співвідношення показників ліпідограми, знижує коефіцієнт атерогенності. Лецитин призначають для профілактики і лікування синдрому гострої та хронічної дихальної недостатності за допомогою корекції порушень фосфоліпідного складу легеневого сурфактанту. Має виражені гепатопротекторні і кардіопротекторнівластивості.
Дата добавления: 2015-12-15 | Просмотры: 644 | Нарушение авторских прав
|