АкушерствоАнатомияАнестезиологияВакцинопрофилактикаВалеологияВетеринарияГигиенаЗаболеванияИммунологияКардиологияНеврологияНефрологияОнкологияОториноларингологияОфтальмологияПаразитологияПедиатрияПервая помощьПсихиатрияПульмонологияРеанимацияРевматологияСтоматологияТерапияТоксикологияТравматологияУрологияФармакологияФармацевтикаФизиотерапияФтизиатрияХирургияЭндокринологияЭпидемиология

ІV. Порядок забору використаної білизни, обробки транспорту, зберігання чистої білизни

Прочитайте:
  1. IV. Порядок проведения и примерное распределение времени
  2. V. Порядок внедрения научных достижений в практику.
  3. V. Порядок освидетельствования на ВИЧ-инфекцию
  4. X. Порядок выявления больных холерой и вибриононосителей в очаге
  5. АНАЛИЗИРУЯ ФЕНОМЕН АМЕРИКАНСКОЙ МЕЧТЫ: ОТКУДА ВЗЯЛСЯ БЕСПОРЯДОК
  6. Вещественные доказательства биологического и химического происхождения и порядок их исследования.
  7. Вещественные доказательства в судебно-медицинском отношении и порядок их исследования.
  8. Вопрос: Какой порядок выплаты пенсий, назначенных по Закону РСФСР, при выезде в другие республики, либо пенсий, назначенных в других республиках, при въезде в РСФСР?
  9. Генетически модифицированные организмы. Порядок проведения экспертизы пищевых продуктов, полученных с применением генетически модифицированных организмов.
  10. Гигиена размещения войск в полевых условиях. Типы полевых жилищ, их оценка. Сбор и удаление нечистот и отбросов. Порядок захоронения погибших.

 

1. Використана домашня білизна роділлі і новонародженого віддається додому без попереднього знезараження у поліетиленових пакетах.

2. Використану лікарняну білизну збирають в поліетиленовий або прогумований мішок і виносять в окрему кімнату для використаної білизни.

Використану лікарняну білизну негайно видаляють з відділення для сортування до спеціально виділеного приміщення поза функціональними підрозділами акушерського стаціонару.

3. Сортування використаної лікарняної білизни проводять у захисному одязі, гумових рукавичках, гумовому фартусі, шапочці, масці, взутті, яке піддається дезінфекції. Білизну після сортування складають у бавовняний мішок, який розміщують у гумовий або поліетиленовий одноразовий мішок і у такому вигляді доставляють до пральні.

4. Після передачі білизни до пральні у приміщенні проводиться прибирання із використанням дезінфекційних засобів. Проводиться дезінфекція фартуха та взуття. Гумові рукавички після дезінфекції видаляються із стаціонару за загальною схемою.

5. Гумові або поліетиленові мішки, в яких доставлялася брудна білизна, підлягають дезінфекції шляхом занурення у дезрозчин.

6. У пральні пологового будинку слід виділити окремі ємності для замочування у дезрозчинах і окрему пральну машину для прання білизни новонароджених та породіть. Білизну акушерського стаціонару необхідно прати окремо від білизни інших відділень багато профільної лікарні. У комунальній пральні прання білизни акушерського стаціонару необхідно здійснювати у спеціально виділені дні або в окремій машині.

Потоки чистої і брудної білизни під час обробки та прання не повинні перехрещуватись.

7. Випрану, висушену, випрасувану білизну складають у випраний і прокіп’ячений тканинний мішок, який розміщують в клейончастий або прогумований мішок. У відділення білизна потрапляє у внутрішньому мішку, із якого її витягають і розміщують на спеціальних стелажах в кімнаті для зберігання чистої білизни. Використані мішки передають у приміщення для сортування брудної білизни.

8. Випрану лікарняну натільну білизну для роділь і породіль, лікарняну білизну для новонароджених комплектують в індивідуальні пакети і стерилізують. Після стерилізації білизна має бути сухою. Індивідуальні пакети розглядають не як “стерильні”, а як “простерилізовані” (чисті).

9. Перед отриманням і видачею чистої білизни сестра-господарка миє руки теплою водою з милом, одягає чистий халат.

10. Подушки, ковдри, матраци, обшиті клейонкою, в разі її цілісності, обробляються деззасобами, не обшиті клейонкою – знезаражуються в дезінфекційній камері.

11. Прання робочого одягу медичного персоналу акушерського стаціонару здійснюють при температурі 90˚С (можна використовувати у стаціонарі побутові автоматичні пральні машини). Після цього проводиться його праска.

 


Дата добавления: 2015-05-19 | Просмотры: 872 | Нарушение авторских прав



1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |



При использовании материала ссылка на сайт medlec.org обязательна! (0.002 сек.)