АкушерствоАнатомияАнестезиологияВакцинопрофилактикаВалеологияВетеринарияГигиенаЗаболеванияИммунологияКардиологияНеврологияНефрологияОнкологияОториноларингологияОфтальмологияПаразитологияПедиатрияПервая помощьПсихиатрияПульмонологияРеанимацияРевматологияСтоматологияТерапияТоксикологияТравматологияУрологияФармакологияФармацевтикаФизиотерапияФтизиатрияХирургияЭндокринологияЭпидемиология

Добові норми кормів для лабораторних морських свинок в розрахунку на одну тварину, г

Прочитайте:
  1. Беременность у морских свинок
  2. В центральных Андах у индейцев из Вамачуко (Перу) существовал также идол и божество морских свинок.
  3. Вибір і розрахунок основних і допоміжних приміщень та сховищ для кормів і гною
  4. Гигиеническое нормирование качества воды.
  5. Данная фото подборка адресована в первую очередь новичкам, которые получили один-два помета морских свинок и часто затрудняются с определением пола.
  6. ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНА ІНФЕКЦІЯ. ВИКОРИСТАННЯ ТВАРИН В ЛАБОРАТОРНИХ ДОСЛІДЖЕННЯХ
  7. Как кормить морских свинок?
  8. Как перевозить морских свинок
  9. Как приручить свинок?
  Назва корму
Група тварин Овес Дерсть Крупа вівсяна Молоко Соковиті корми Сіно Трава Риб’ячий жир Зелень Риб’яче борошно Дрізджі кормові Хвойне борошно Сіль кухонна Аскорбінова кислота
Капуста Буряк, морква, картопля
Дорослі     2,5           0,5   0,3 0,5 0,5 0,02
Молодняк вагою 150-300 г.                 0,3   0,1 0,1 0,2 0,01
Молодняк понад 300 г               0,3   0,2 0,2 0,2 0,01

 

Під час вагітності та лактації годівля має бути посилена. Необхідно давати люцерну, конюшину, моркву, буряк, пророщені зернові продукти, силос, капусту, томатний сок, багатий на вітамін С відвар шипшини (1 частина плодів, бруньок чи гілок шипшини на 6 частин води, кип’ятять 4 хвилини).

Корми необхідно давати свіжими і завжди кімнатної температури. М.С., що знаходяться на соковитих кормах, потребують дуже мало води. Значно зростає потреба у воді у вагітних самиць в жаркі літні дні та при годівлі сухими продуктами.

Рекомендується годувати М.С. 2-3 на день. Вагітних годують 3-4 рази на добу. Одразу переводити тварин на нову їжу не можна, тому що вони можуть захворіти. До нових продуктів їх необхідно привчати поступово. У раціон обов’язково повинен входити соковитий корм (коренеплоди, трава). Картоплю варять і змішують з дертю. Коренеплоди необхідно мити і старано видаляти зіпсовані місця. У якості коренеплодів рекомендують давати не менше 50% капусти, а іншу частину мають складати буряк, морква.

Для годівлі М.С. усіх вікових груп можуть бути використані гранульовані корми, що випускаються для кроликів при обов’язковому додаванні свіжої зелені, у кількості, що достатня для забезпечення вітаміном С.


Дата добавления: 2015-09-18 | Просмотры: 514 | Нарушение авторских прав



1 | 2 |



При использовании материала ссылка на сайт medlec.org обязательна! (0.005 сек.)