Підсумковий модульний контроль. Підсумковий модульний контроль проводиться в останній день модуля виробничої практики сумісно викладачами терапевтичного та хірургічного профілів.
Підсумковий модульний контроль проводиться в останній день модуля виробничої практики сумісно викладачами терапевтичного та хірургічного профілів.
До підсумкового модульного контролю допускаються студенти, які виконали программу виробничої практики, мають належно оформлені
звітна документація (щоденник і «Зведений цифровий звіт» за кожний змістовий модуль) та отримали за поточну діяльність не менше за мінімальну кількість балів – 72 ( з них: змістовий модуль1 «догляд за хворими терапевтичного профілю» - 36 балів, змістовий модуль 2 «догляд за хворими хірургічного профілю» - 36 балів).
Засобами оцінки засвоєння матеріалупо кожному розділує:
· вирішення тестових завдань формату А*
· контроль виконання практичних навичок із вище наведеного переліку розділу 4
*Тестові завдання повинні бути підготовлені керівниками практики від університету заздалегідь із бази тестових завдань, які використовуються на профільних кафедрах при поточному навчанні студентів.
Максимальна кількість балів, яку студент може отримати під час підсумкового модульного контролю, складає 80:
- практичні навички – 60 балів (по 30 балів за кожний розділ виробничої практики). Кількість балів за засвоєння практичних вмінь і навичок наведено в розділі 4.
- тестові завдання – 20 балів (по 1 балу за кожне вирішене завдання).
Мінімальна кількість балів: Підсумковий контроль зараховується студентові, якщо за результатами він набрав не менше 50 балів:
- практичні навички – 38 балів (по 19 балів за кожний розділ виробничої практики),
- тестові завдання – 12 балів (по 1 балу за кожне вирішене завдання).
Дата добавления: 2015-09-27 | Просмотры: 558 | Нарушение авторских прав
|