АкушерствоАнатомияАнестезиологияВакцинопрофилактикаВалеологияВетеринарияГигиенаЗаболеванияИммунологияКардиологияНеврологияНефрологияОнкологияОториноларингологияОфтальмологияПаразитологияПедиатрияПервая помощьПсихиатрияПульмонологияРеанимацияРевматологияСтоматологияТерапияТоксикологияТравматологияУрологияФармакологияФармацевтикаФизиотерапияФтизиатрияХирургияЭндокринологияЭпидемиология

Цукровий діабет. Цукровий діабет являє собою захворювання, при якому кров рівні глюкози в крові аномально високим, тому що тіло не звільняє або використовувати інсулін

Прочитайте:
  1. А. 4.4. Клінічні критерії диференціальної діагностики коматозних станів у хворих на цукровий діабет
  2. А. 4.5. Всебічні цілі терапії, які треба досягти при лікуванні цукрового діабету 2 типу.
  3. А.4.11. Лікування діабетичної больової нейропатії.
  4. А.4.18.1. Діабетичний кетоацидоз.
  5. Алгоритм діагностики цукрового діабету типу 2
  6. Взаємозв'язок лікувального ефекту та механізму дії харчових волокон у хворих на цукровий діабет
  7. Визначення ступеня тяжкості цукрового діабету
  8. Відсоток пацієнтів, які були госпіталізовані до стаціонару з приводу ускладнень цукрового діабету протягом звітного періоду
  9. Гестаційний діабет
  10. ДІАБЕТИЧНИЙ ГЕПАТОЗ -

Цукровий діабет являє собою захворювання, при якому кров рівні глюкози в крові аномально високим, тому що тіло не звільняє або використовувати інсулін належним чином.

Рівень цукру в крові змінюються протягом дня, піднімаючись після прийому їжі і повернення до нормальної протягом 2 годин. Вони, як правило, між 70 і 110 міліграм на децилітр крові вранці, після нічного голодування.

Причини. Люди з типом я цукровий діабет (інсулінозалежний діабет) виробляють мало або взагалі не інсулін взагалі. Більшість людей з цим типом діабету розвинулася хвороба за віком 30. Вчені вважають, що вірусна інфекція або харчовий фактор в дитячому або юнацькому віці причиною імунній системі знищити інсулін-продукуючих клітин в підшлунковій залозі. Деякі генетичні схильності, швидше за все, необхідно, щоб це відбулося. Незалежно від причини, за типом Я діабет більш ніж на 90% інсулін-продукують клітини постійно руйнується. В результаті дефіцит інсуліну є серйозним, і щоб вижити, людина повинна регулярно вводити інсулін.

У II типу цукрового діабету (інсулін-залежний діабет), підшлункова залоза продовжує виробляти інсулін, іноді навіть вище, ніж нормальний рівень. Тим не менш, тіло виробляє резистентність до його впливу, в результаті чого відносна недостатність інсуліну. Тип II діабету може розвиватися у дітей та підлітків, але зазвичай починається після 30 років і стає все більш поширеним з віком. Ожиріння є фактором ризику розвитку цукрового діабету II типу. Він також, як для роботи в сім'ях.

Інші, менш поширені причини діабету аномально високим рівнем кортикостероїдів, вагітність (гестаційний діабет), наркотики і отрути, які заважають виробництва або дію інсуліну, що призводить до високого рівня цукру в крові.

Симптоми. Коли крові підвищується рівень цукру, глюкоза потрапляє в сечу і нирки виділяють додаткову кількість води для розбавлення великої кількості глюкози втрачені. Бо нирки виробляють надмірне сечу, людина, що страждає діабетом мочиться великих обсягах часто (поліурія). Надмірне сечовипускання створює ненормальне спрага (полідипсія). Тому що надмірне калорій втрачається з сечею, людина втрачає вагу. Щоб компенсувати це, людина часто відчуває себе надмірно голодний (ненажерливість). Інші симптоми включають нечіткість зору, сонливість, нудота, зниження витривалості під час тренування. Крім того, люди, чиї діабет погано контрольованою, більш сприйнятливі до інфекцій.

Діагноз цукрового діабету становить ситуація, коли людина має аномально високий рівень цукру в крові, які часто перевіряється під час звичайного медичного огляду. Лікар може також перевірити крові, рівня цукру, щоб знайти можливу причину таких симптомів, як підвищена спрага, сечовипускання або голод, або якщо особа має типові фактори ризику, такі як сімейна історія діабету, ожиріння, або часті інфекції.

Для вимірювання рівня цукру в крові, крові, як правило, прийнято після того, людина закріпіть близько 8 годин, але воно може бути прийняте після їди. Деякі висоті рівня цукру в крові після їжі це нормально, але навіть у цьому випадку рівні не повинна бути дуже високою. У людей старше 65 років, тест краще всього проводити після голодування, оскільки літні люди мають більше збільшення рівня цукру в крові після їжі.

Інший вид крові, оральний тест толерантності до глюкози, можуть бути виконані в певних ситуаціях. У цьому тесті, людина постить, має проба крові прийняти за поста рівень цукру в крові, а потім п'є спеціальний розчин, що містить стандартний кількості глюкози. Більше зразків крові, потім отримані протягом наступних 2to3 годин.

Основною метою лікування діабету є підтримка рівня цукру в крові в межах норми в максимально можливій мірі. Він також вимагає уваги до контролю ваги, фізичні вправи і дієту. Тим не менш, зниження ваги і збільшення вправи важким для більшості людей з діабетом. Тому, або інсулінотерапії заміни або усній гіпоглікемічні препарати часто необхідно. Вправа безпосередньо знижує рівень цукру в крові, часто призводить до скорочення кількості інсуліну необхідно. Дієта управління також дуже важливо, люди з діабетом, не слід вживати надто багато солодкої їжі і повинні їсти їх харчування на регулярній основі.

Більшість людей з діабетом витягти велику користь з навчання про своє захворювання і що вони можуть зробити, щоб допомогти їм управляти. Всі діабетики повинні зрозуміти, як дієта і фізичні вправи впливають на рівень цукру в крові і знати про те, як уникнути ускладнень, таких як перевірка їхньої шкіри для виразки. Вони також повинні проявляти особливу обережність, щоб уникнути інфекції ніг і часто можуть отримати вигоду з наявності їх нігті скорочені на ортопеда. Щорічне обстеження очей необхідні для перевірки змін у кровоносних судинах, що може привести до сліпоти (діабетична ретинопатія).

У разі травми або високий чи низький рівень цукру в крові, люди з діабетом повинні завжди носити з собою карту або носити браслет Medic Alert виявлення захворювання.


Дата добавления: 2015-10-11 | Просмотры: 294 | Нарушение авторских прав







При использовании материала ссылка на сайт medlec.org обязательна! (0.003 сек.)