АкушерствоАнатомияАнестезиологияВакцинопрофилактикаВалеологияВетеринарияГигиенаЗаболеванияИммунологияКардиологияНеврологияНефрологияОнкологияОториноларингологияОфтальмологияПаразитологияПедиатрияПервая помощьПсихиатрияПульмонологияРеанимацияРевматологияСтоматологияТерапияТоксикологияТравматологияУрологияФармакологияФармацевтикаФизиотерапияФтизиатрияХирургияЭндокринологияЭпидемиология

Бактеріологічне дослідження на стафілокок

Прочитайте:
  1. III. Дані об'єктивного дослідження.
  2. Аналіз та оцінка результатів лабораторного дослідження крові, спинномозкової рідини, сечі, калу, мієлограми, медико-генетичних проб, ІФА-діагностики.
  3. Б. Дані інструментального дослідження структури ПЗ.
  4. БІОХІМІЧНЕ ДОСЛІДЖЕННЯ КРОВІ
  5. Ваша інтерпретація даного дослідження?
  6. Ваша інтерпретація даного дослідження?
  7. Ваша інтерпретація даного дослідження?
  8. Ваша інтерпретація даного дослідження?
  9. Ваша інтерпретація даного дослідження?

 

Послідовність Зміст Примітка
Мета     Місце виконання:   Підготувати необхідне:     Алгоритм виконання: Обстеження здорової і хворої дитини.   Лікувально-профілактичні заклади.     Чашка Петрі з молочно-сольовим агаром. Стерильний стержень з тампоном. Бланки направлення.   Уважно прочитай направлення. Вимий руки. Постав чашку Петрі з середовищем в термостат на 20 хв. Підігрій до 370С. Одягни гумові рукавички. Стерильним стержнем візьми мазок з патологічно зміненої ділянки згідно направлення. Зроби висів на середовище. Чашку Петрі з середовищем простав в термостат. Пробірку з використаним стержнем занури в 3% розчин хлораміну. Заповни журнал реєстрації бактеріологічних висівів. Чашку Петрі з висівом та направленням відправ в бактеріологічну лабораторію. Направлення в бактеріологічну лабораторію. Для бактеріологічного дослідження. Висів з пупкової ранки на стафілокок та визначення чутливості до антибіотиків. П.І. дитини_____________________ Вік____________________________ Адреса_________________________ Діагноз_________________________ Дата захворювання___________________ Дата і час обстеження____________ Підпис     Середовище зберігай в холодильнику протягом 3 діб.   Нанести спочатку густі штрихи, а потім рідкі.

 

Промити шлунок дитині раннього віку

 

Послідовність Зміст Примітка
Показання:     Місце виконання:   Підготувати необхідне:     Алгоритм виконання:   Заповнити медичну документацію: Захворювання органів травлення. Отруєння лікарськими препаратами, недоброякісними продуктами.   Дитяча лікарня, ФАП, швидка допомога.   Шлунковий зонд з лійкою, емальований кухоль, цератовий фартух, стерильна склянка, переварена вода кімнатної температури, пелюшки.   Заспокой дитину. Вимий руки. Одягни фартух та гумові рукавички. Посади дитину. Знезараж руки. Візьми стерильний зонд. Виміряй відстань від перенісся до пупка. Зроби відмітку. Поклади зонд на корінь язика, введи по стравоходу до мітки. Приєднай до зонда лійку. Опусти лійку нижче шлунка, заповни її водою. Повільно підніми лійку догори, доки вода не опуститься до горла лійки. Знову опусти лійку, налий води. Повтори процедуру. Промивні води збери і відправ в бактеріологічному лабораторію. Знезаражу зонд, лійку, фартух, гумові рукавички.   Зроби відмітку про промивання шлунку в листку призначень.     У разі важкого стану або непритомності для промивання шлунку дитину поклади на правий бік. Якщо дитина не відкриває рот, великим та середнім пальцями натисни на обидві щоки на рівні зубів. Слідкуй, щоб рівень води в лійці не зникав.

 

Додаток №1

Направлення
в бактеріологічну лабораторію
(матеріал дослідження – промивні води)

П.І.________________________________

Вік дитини_________________________________

Відділення (або адреса)______________________

Адреса____________________________________

Д-з_______________________________________

Дата та час_________________ Підпис_________

Додаток №2


Дата добавления: 2015-12-15 | Просмотры: 858 | Нарушение авторских прав







При использовании материала ссылка на сайт medlec.org обязательна! (0.002 сек.)