При зовнішньому акушерському дослідженні повторно вагітної визначено: чітке “балотування” голови плода над входом у таз. Який з імовірних методів дослідження було використано?
A *ІІІ прийом
B І прийом
C ІІ прийом
D IV прийом
E Аускультація
У першовагітній при дослідженні зовнішніх розмірів нормального тазу ґудзики газоміра були присутні між найвіддаленішими точками гребнів клубових кісток і визначена найбільша відстань. Чому в середньому дорівнюється ця відстань?
A *28-29 см
B 25-26 см
C 30-31 см
D 12,5-13 см
E 20-21 см
36. У породіллі в післяпологовому періоду на 4 добу матка тверда, безболісна, дно її розташовано вище лобкового симфізу на 12 см. Визначити характер лохії:
A *Кров’янисто-серозні
B Кров’янисті
C Серозно-кров’янисті
D Серозні
E Слизові
У роділлі при веденні послідового періоду акушерка визначила, що затискач, який був накладений на пуповину біля статевої щілини опустився приблизно на 10 см. Якій ознаці відокремлення плаценти це відповідає?
A *Альфреда
B Довженко
C Клейна
D Мікуліча
E Шредера
38. При зовнішньому акушерському дослідженні вагітної проведено вислуховування серцебиття плода: ритмічне, 130 уд/хв., вислуховується праворуч біля пупка. Визначте розташування плода в порожнині матки:
A *Положення поздовжнє, ІІ позиція передлежання сідничне
B Положення поперечне, ІІ позиція
C Положення поздовжнє, І позиція передлежання головне
D Положення поздовжнє, ІІ позиція, передлежання головне
E Положення поздовжнє, І позиція, передлежання сідничне
Роділля у ІІІ періоді пологів. Ознак відшарування плаценти немає. Раптово почалась значна кровотеча із статевих шляхів. Крововтрата 500 мл. Що з переліченого потрібно зробити у першу чергу?
A *Ручне відокремлення та видалення плаценти
B Зовнішні прийоми виділення плаценти
C Зовнішний масаж матки
D Масаж матки на кулаці
E Тампонаду матки
Роділля з головним передлежанням плода у І періоді пологів. Почалась кровотеча із пологових шляхів. Шийка матки відкрита на 3 пальця, внутрішній зів повністю закритий губчастою тканиною. Який метод розродження потрібно обрати?
A *Провести кесарів розтин
B Очікувальну тактику
C Накласти шкірно-головні щипці
D Провести амніотомію
E Провести вакуум-естракцію плоду
Роділля в терміні 38 тижнів. Хворіє на ревматичний ендокардит. В ІІ періоді з’явилась задишка, серцебиття. Голівка плода в порожнині таза. Серцебиття плода 160 уд/хв., приглушене. Яка подальша тактика пологів?
A *Акушерські щипці
B Консервативне
C Кесарів розтин
D Вакуум-естракція
E Краніотомія
Породілля на другу добу після пологів. На промежині раньова поверхня вкрита сірим нальотом, який важко знімається. Навколо рани тканини набряклі, гіперемійовані. До якої з перелічених груп відноситься це захворювання?
A *І етап післяпологової інфекції
B Неінфекційні післяпологові захворювання
C ІІ етап післяпологової інфекції
D ІІІ етап післяпологової інфекції
E ІV етап післяпологової інфекції
У першороділлі в I періоді пологів перейми стали часті та дуже болючі. Контраційне кільце розташовано косо на рівні пупка. Нижній сегмент матки пере розтягнутий, болісний при пальпації. Симптом Вастена позитивний. Серцебиття плода 140/хв. Який найбільш імовірний діагноз?
A *Загроза розриву матки
B Розрив промежини
C Розрив шийки матки
D Розпочав шийся розрив матки
E Розрив матки який стався
Дата добавления: 2015-12-16 | Просмотры: 776 | Нарушение авторских прав
|