АкушерствоАнатомияАнестезиологияВакцинопрофилактикаВалеологияВетеринарияГигиенаЗаболеванияИммунологияКардиологияНеврологияНефрологияОнкологияОториноларингологияОфтальмологияПаразитологияПедиатрияПервая помощьПсихиатрияПульмонологияРеанимацияРевматологияСтоматологияТерапияТоксикологияТравматологияУрологияФармакологияФармацевтикаФизиотерапияФтизиатрияХирургияЭндокринологияЭпидемиология

Профілактика отруєнь грибами

Прочитайте:
  1. I. Средства, применяемые при лечении заболеваний, вызванных патогенными грибами
  2. Аналіз, прогнозування, профілактика травматизму та професійної захворюваності на виробництві.
  3. В токсикологічне відділення привезли дитину яка отруїлася грибами, а саме – мухоморами. Який препарат слід використати для надання невідкладної допомоги в першу чергу?
  4. Вікові особливості крові і кровообігу. Профілактика хвороб серцево-судинної системи.
  5. Гіпогалактія – причини, види, ступені, профілактика
  6. Гостра анаеробна інфекція. Профілактика газової гангрени і правця
  7. Дослідження та профілактика виробничого травматизму.
  8. Клінічні симптоми деяких харчових отруєнь бактеріального походження
  9. Лекція 7. Профілактика хвороб серцево-судинної системи
  10. ЛІКУВАННЯ ТА ПРОФІЛАКТИКА РАХІТУ

Симптоми отруєння виявляються через 5-7 годин (якщо причиною отруєння є консервований продукт, то набагато швидше) після вживання:

судоми, гострий біль у животі, нудота, блювання, пронос, запаморочення, рідкий пульс. В цьому разі необхідно якнайшвидше відправити потерпілого до лікарні.

Для запобігання можливості отруєння грибами необхідно дотримуватись наступних порад:

• Збирайте в лісі тільки ті гриби, про які ви точно знаєте, що вони їстівні.

• Грибів, які ви не знаєте або тих, що викликають найменший сумнів, не варто брати взагалі.

• Ніколи не збирайте і не вживайте в їжу переспілі, червиві, ослизлі гриби. Обов'язково піддавайте зібрані гриби ретельній термічній обробці.

Оскільки отруєння можуть виникати не тільки при вживанні отруйних грибів, необхідно пам'ятати, що при порушенні технології заготівлі, і їстівні гриби можуть становити небезпеку для здоров'я.

Консервувати можна практично будь-які дарунки природи. Головне -дотримуватися при цьому елементарних правил гігієни. Особливий випадок - гриби. Їх украй важко повністю відмити від часточок ґрунту, у якому можуть знаходитися спори ботулізму. До того ж, у домашніх умовах неможливо досягти такої стерилізації, як на промисловому підприємстві. Тому вдома, тим більше на дачі, гриби краще сушити, варити, солити, маринувати, не закупорюючи банки герметичними кришками, адже збудник ботулізму розвивається тільки за відсутності кисню.

Варити гриби потрібно добре промитими не менш години на невеликому вогні, знімаючи піну і помішуючи. Варіння вважається закінченим, коли гриби осядуть на дно, а відвар стане прозорим. Категорично забороняється зберігати в морозильнику (якщо він не обладнаний системою швидкої, глибокої заморозки) свіжі гриби довше 2-3 днів. Навіть у їстівних грибах згодом починають виділятися отруйні речовини, які не зникнуть при варінні і смаженні.

Основні правила загартовування водою.

Загартовування організму водою: основні моменти

Загартовування організму водою: основні моменти

Про користь загартовування для людського організму говорилося і писалося так багато, що напевно кожен тут же скаже: а, я про це давно знаю. Але, як з’ясовується на ділі, знають і застосовують далеко не все.

Але ж загартовування організму водою – це, в першу чергу, здоров’я, блискучий стан якого можна зберігати протягом усього життя, і міцний імунітет. І, слідуючи ряду нескладних правил, можна назавжди забути про простудних захворюваннях.


Дата добавления: 2015-12-15 | Просмотры: 460 | Нарушение авторских прав







При использовании материала ссылка на сайт medlec.org обязательна! (0.003 сек.)