АкушерствоАнатомияАнестезиологияВакцинопрофилактикаВалеологияВетеринарияГигиенаЗаболеванияИммунологияКардиологияНеврологияНефрологияОнкологияОториноларингологияОфтальмологияПаразитологияПедиатрияПервая помощьПсихиатрияПульмонологияРеанимацияРевматологияСтоматологияТерапияТоксикологияТравматологияУрологияФармакологияФармацевтикаФизиотерапияФтизиатрияХирургияЭндокринологияЭпидемиология
|
Медичні обмеження для проведення поліграфного опитування
Проведення поліграфних досліджень утруднюється, а інколи й унеможливлюється за наявності деяких захворювань або якщо людина перебуває в певному психічному чи фізичному стані.
Абсолютними протипоказаннями, що виключають поліграфне дослідження, є гостра серцево-судинна недостатність, шокові та передшокові стани.
Відносні протипоказаннядо проведення поліграфного обстеження виникають у випадках, коли особа перебуває в певному психічному чи фізичному стані, а саме: вагітність у другій половині або в період різко вираженої інтоксикації, виражені больові синдроми, перебування у важкому стані алкогольного (наркотичного) сп’яніння, під впливом психотропних речовин, у стані абстиненції. Такі обставини можуть викликати різке зниження вірогідності отриманої інформації та значущих результатів, а тому потребують особливої уваги та індивідуального підходу до опитуваного.
Рішення про можливість перевірки на поліграфному пристрої осіб, які перебувають у певному психічному або фізичному стані, приймає спеціаліст поліграфа з урахуванням рекомендацій медичних працівників.
Під час обстеження на поліграфному пристрої осіб, які мають відносні протипоказання, спеціаліст поліграфа зазначає у висновку, а саме: яке захворювання (стан) виявлено в особи, чому прийнято рішення про проведення обстеження та роз’яснює, як це захворювання (стан) може вплинути на результати.
Дата добавления: 2015-09-27 | Просмотры: 510 | Нарушение авторских прав
|