АкушерствоАнатомияАнестезиологияВакцинопрофилактикаВалеологияВетеринарияГигиенаЗаболеванияИммунологияКардиологияНеврологияНефрологияОнкологияОториноларингологияОфтальмологияПаразитологияПедиатрияПервая помощьПсихиатрияПульмонологияРеанимацияРевматологияСтоматологияТерапияТоксикологияТравматологияУрологияФармакологияФармацевтикаФизиотерапияФтизиатрияХирургияЭндокринологияЭпидемиология

ІІІ.Актуалізація опорних знань

Прочитайте:
  1. Б – тести для контролю вихідного рівня знань.
  2. Б – тести для контролю вихідного рівня знань.
  3. Для реалізації цілей навчання необхідний вихідний рівень знань-умінь.
  4. Засоби діагностики знань (успішності навчання)
  5. Значення знань про особливості розвитку дитячого організму
  6. Контроль знань і розподіл балів, які отримують студенти
  7. Контроль кінцевого рівня знань по темі «Хронічні гепатити»
  8. Контроль початкового рівня знань по темі «Хронічні гепатити»
  9. КРИТЕРІЇ ОЦІНОК ЗНАНЬ 3 ФАРМАКОТЕРАПІЇ ТА ОСНОВАМИ ФАРМАКОКІНЕТИКИ

КОНСПЕКТ УРОКУ

Тема: Профілактика хвороб, що передаються статевим шляхом, попередження ВІЛ-інфікування

Мета:

- освітня: ознайомити учнів із хворобами, які передаються статевим шляхом; дати поняття про венеричні хвороби, їх види, шляхи передачі, ознаки та засоби профілактики; сформувати у них розуміння того, що тільки власний спосіб життя, їх поведінка та вчинки є гарантом запобігання ризику;

- розвиваюча: розвивати пізнавальний інтерес, вміння вільно висловлюватися з теми, робити відповідні висновки та узагальнення;

- виховна: виховувати культуру особистої гігієни в поєднанні зі здоровим способом життя.

Обладнання: схеми, малюнки, таблиці, підручник.

Основні поняття: венеричні хвороби, сифіліс, гонорея, трихоманоз, СНІД, запобігання венеричним захворюванням.

Тип уроку: комбінований.

Хід уроку

І. Організаційний момент

Привітання. Налаштування учнів на роботу.

ІІ. Перевірка домашнього завдання

Метод:письмова перевірка знань

І варіант

1. Календарний вік – це __________________________________________.

2. Назвати періоди постембріонального розвитку.

3. Охарактеризувати особливості підліткового віку.

ІІ. Варіант

1. Біологічний вік – це __________________________________________.

2. Що таке акселерація. Назвати її можливі причини.

3. Охарактеризувати особливості юнацького віку.

ІІІ.Актуалізація опорних знань

Метод:фронтальна бесіда

1. Що таке венеричні хвороби?

2. Які збудники можуть викликати венеричні захворювання?

3. Чи можуть біологічні знання захистити від венеричних захворювань?

 


Дата добавления: 2015-09-27 | Просмотры: 437 | Нарушение авторских прав







При использовании материала ссылка на сайт medlec.org обязательна! (0.002 сек.)