АкушерствоАнатомияАнестезиологияВакцинопрофилактикаВалеологияВетеринарияГигиенаЗаболеванияИммунологияКардиологияНеврологияНефрологияОнкологияОториноларингологияОфтальмологияПаразитологияПедиатрияПервая помощьПсихиатрияПульмонологияРеанимацияРевматологияСтоматологияТерапияТоксикологияТравматологияУрологияФармакологияФармацевтикаФизиотерапияФтизиатрияХирургияЭндокринологияЭпидемиология

Який найбільш ймовірний діагноз?

Прочитайте:
  1. Активність з частотою 3/сек. Який діагноз найбільш достовірний?
  2. Акушерка післяпологового відділення виявила у породіллі на 3 добу почервоніння в ділянці швів на промежині та гнійні виділення. Яка найбільш доцільна тактика в цьому випадку?
  3. В наслідок правцевої інтоксикації у хворого розвилися судоми. Яким шляхом, найбільш вірогідно, зумовлено проникнення правцевого токсину у ЦНС?
  4. В якому періоді вагітності вірус краснухи (червона висипка) має найбільшу пошкоджуючу дію
  5. Вегетативно-трофічні порушення в правій руці, симптом Горнера справа. Назвіть найбільш
  6. Величина артеріального тиску залежить від периферичного судинного опору. Вкажіть судини, в яких він найбільший.
  7. Вміст клітковини в найбільш поширених продуктах, г на 100 г продукту
  8. Дитина 3 років перебуває на лікуванні в інфекційному відділенні з приводу дизентерії. Яку найбільш типову ознаку виявить медсестра при обстеженні хворого?
  9. До чоловіка 22 років була викликана бригада швидкої допомоги з приводу приступу бронхіальної астми. Який шлях введення сальбутамолу найбільш доцільний у данному випадку?
  10. Інфекційний хворий сенсибілізований до бензилпеніциліну. Застосування якого з перелічених антибіотиків буде найбільш безпечним в даному випадку?

А.Апендикулярний абсцес.

В. Пухлина сліпої кишки.

С. Пілефлебіт.

Д. Апендикулярний інфільтрат.

Е. Паранефрит.

 

27. Апендикулярний інфільтрат це:

А.Інфільтрація сліпої кишки з червоподібним відростком.

В. Петлі тонкої кишки з червоподібним відростком.

С. Конгломерат злучених між собою вищеназваних органів і тканин.

Д. Інфільтрат червоподібного відростка.

 

28. Дренування черевної порожнини виконується при:

А. Флегмонозному апендициті без випоту.

В. Гангренозному апендициті з випотом

С. Флегмонозному апендициті з серозним випотом

Д. Перфоративному апендициті.

 

29. Хвора скаржиться на постійний інтенсивний біль в правій здухвинній ділянці, нудоту. Хворіє 2 доби. Об’єктивно: температура тіла 37,8, тахікардія. При пальпації живота в правій здухвинній ділянці значна болючість та напруга м’язів, позитивні симптоми подразнення очеревини. Лейкоцитоз-10,6*109, паличкоядерні нейтрофіли-8%, аналіз сечі – без патології. Який найбільш ймовірний діагноз?

А. Гострий апендицит.

В. Гостра кишкова непрохідність.

С. Гострий панкреатит.

Д. Гострий холецистит.

Е. Перфоративна виразка шлунку.

 

Хворий доставлений до приймального покою у важкому стані зі скаргами на болі у всіх відділах живота, сухість в роті, нудоту, виражену загальну слабкість. З анамнезу відомо що 3 дні назад відчув біль в правій здухвинній ділянці, який поступово розповсюджувався по всіх відділах живота. При огляді пульс-123уд’,АТ 90/70 мм.рт.ст., живіт здутий болючий у всіх відділах. Позитивні симптоми подразнення очеревини. Перистальтика кишечника відсутня. Який попередній діагноз у даного хворого?

А. Гострий деструктивний апендицит, розповсюджений перитоніт.

В. Гострий деструктивний апендицит, обмежений перитоніт.

С. Гострий простий апендицит, розповсюджений перитоніт.

Д. Гострий деструктивний апендицит, апендикулярний інфільтрат.

Е. Гострий деструктивний апендицит, апендикулярний абсцес.

 

Хворий скаржиться на постійні болі в нижніх відділах живота, загальну слабкість. З анамнезу відомо 36 годин тому відчув біль в правій здухвинній ділянці, який поступово розповсюдився в надлобкову та ліву здухвинну ділянку. Об’єктивно: живіт напружений, болючий у нижніх відділах, де визначаються позитивні симптоми подразнення очеревини. В інших відділах живіт м’який, безболісній. Перистальтика різко послаблена. Яке ускладнення гострого апендициту у хворого?

А. Розповсюджений перитоніт.

В. Місцевий невідмежований перитоніт.

С. Місцевий відмежований перитоніт.

Д. Апендикулярний інфільтрат.

Е. Апендикулярний абсцес.

 

Пацієнт скаржиться на болі в правій здухвинній та поперековій ділянці справа, часте та болюче сечовипускання. Хворіє протягом 12 годин, раніше подібних скарг не було. При огляді: живіт приймає участь в акті дихання обмежено, ригідний та болючий в правій здухвинній ділянці, симптоми подразнення очеревини негативні. Справа визначається біль при постукуванні у поперековій ділянці. Який метод інструментальної діагностики в даному випадку найбільш доцільно застосовувати для уточнення діагнозу?

А. Ультразвукове дослідження.

В. Доплерографія.

С. ЕКГ.

Д. Рентген шлунку.

Е. Радіоізотопне сканування.

 

Хворий госпіталізований у важкому стані зі скаргами на болі у верхніх відділах живота, виражену загальну слабкість. В анамнезі відомо, що 3 дні тому відчув біль в правій здухвинній ділянці, який поступово розповсюджувався по всіх відділах живота. При огляді живіт здутий, болючий у всіх відділах, симптоми подразнення очеревини позитивні. Перистальтика різко ослаблена. Встановлено діагноз: Гострий деструктивний апендицит, розповсюджений перитоніт. Який об’єм оперативного втручання в даному випадку?

А. Лапаротомія, апендектомія, санація, дренування черевної порожнини, назогастральна інтубація тонкої кишки.

В. Лапаротомія, цекостомія, санація, дренування черевної порожнини.

С. Оперативне втручання не показане.

Д. Лапароскопічна апендектомія, дренування черевної порожнини.

Е. Апендектомія.

 


Дата добавления: 2015-12-15 | Просмотры: 387 | Нарушение авторских прав







При использовании материала ссылка на сайт medlec.org обязательна! (0.004 сек.)