АкушерствоАнатомияАнестезиологияВакцинопрофилактикаВалеологияВетеринарияГигиенаЗаболеванияИммунологияКардиологияНеврологияНефрологияОнкологияОториноларингологияОфтальмологияПаразитологияПедиатрияПервая помощьПсихиатрияПульмонологияРеанимацияРевматологияСтоматологияТерапияТоксикологияТравматологияУрологияФармакологияФармацевтикаФизиотерапияФтизиатрияХирургияЭндокринологияЭпидемиология

У загальноосвітній школі №______________

Прочитайте:
  1. Билет №20. Отличие венозной системы от артериальной, роль системы воротной вены.
  2. Билет №7. Механизмы терморегуляции. Температура тела человека.
  3. Вопрос № 0. История развития анатомии.
  4. ВОПРОС № 3 Мозжечок, его строение, ядра мозжечка; ножки мозжечка, их волоконный состав.
  5. Вопрос № 50. Цикл Кребса. Химизм, выход энергии, значение. Электронно-транспортная цепь. Роль кислорода в процессах дыхания, общий механизм функционирования АТФ-синтаз.
  6. Вопрос № 52 Зависимость дыхания от внешних факторов, регуляция дыхания растений.
  7. Вопрос № 70 роль высших отделов ЦНС в регуляции деятельности сердца.
  8. ВОПРОС № 85. МЕТОДЫ ИЗУЧЕНИЯ ГЕНЕТИКИ ЧЕЛОВЕКА
  9. Вопрос № 9. « Механизм мочеобразования »
  10. ВОПРОС №1 Клиновидная кость, ее части, отверстия (перечислить сосуды, нервы, проходящие в отверстиях и канале)

 

1. Паспортні дані об’єкта: повна назва середньої школи, адреса, проектна наповнюваність, кількість дітей, що фактично навчається у школі, кількість класів та змін, наявність у школі групи подовженого дня.

2. Дані санітарного обстеження земельної ділянки, будівлі школи, навчального приміщення, (шкільного класу) та умов перебування учнів в навчальних закладах:

 

Розміщення земельної ділянки у плані міста та мікрорайону: тип (внутрішньоквартальний, суміжний з кількома кварталами, на міжквартальних проїздах тощо), радіус обслуговування, доступність та безпека переміщення дітей на шляху до школи (наявність магістральних шляхів, перехресть), відстань між спорудою школи та будинками, які її оточують, огородження земельної ділянки, відсоток забудови, питома вага озеленення та характер зелених насаджень (фруктові, хвойні дерева тощо).

Функціональне зонування ділянки, площа окремих зон, та особливості їх розташування, кількість під’їздних шляхів. Площа, обладнання та санітарний стан окремих зон: навчально-дослідної, спортивної, господарської зон та зони відпочинку.

Будівля школи: тип забудови (компактний, блочний, блочно-секційний, павільйонний), розташування будівлі відносно елементів земельної ділянки, особливості збереження мікрокліматичних та ізоляційних розривів, світлового клімату, наявність та відстань від об’єктів, що затіняють (будинки, дерева тощо).

Санітарно-технічний благоустрій земельної ділянки: водопостачання (місцеве, централізоване, наявність крана для поливання у господарчій, спортивній та навчально-дослідній зонах, особливості видалення рідких та твердих відходів, наявність штучного освітлення зон та підходів до будівлі. Покриття підходів до школи, стежок та інших елементів земельної ділянки.

Обстеження будівлі школи: кількість поверхів, набір кімнат та їх взаєморозташування (навчальні, навчально-методичні, адміністративно-побутові приміщення) місце розташування окремих кабінетів (хімії, фізики, біології), особливості розташування та оснащення актового та спортивного залів, блоку для трудового навчання, кількість входів у школу та їх зв’язок з роздягальнями та їдальнею.

Санітарне обстеження шкільного класу: план-схема класу, площа класу (загальна та питома), об’єм класу, фактичний повітряний куб, відстань першої та останньої парт від дошки, відстань парт від стіни та між рядами, характеристика природного та штучного освітлення: світловий коефіцієнт, коефіцієнт закладення, проекція небосхилу, величина кутів падіння та отвору, рівномірність та достатність освітлення, справність освітлювальної арматури), характеристика вентиляції (коефіцієнт аєрації, кратність обміну повітря, концентрація СО2 у повітрі), особливості мікрокліматичних умов (середня температура повітря, перепади температури по горизонталі та вертикалі, добовий перепад, відносна вологість повітря, швидкість руху повітря). Розрахунок кількості СО2 у повітрі проводиться з використанням поглинача Петрі, визначення вологості повітря за допомогою аспіраційного психрометра Асмана, швидкості руху повітря – за данними кататермометрії.

Оцінка організації навчально–виховного процесу: визначення відповідності номера парт росту учнів та їх стандартності, оцінка розкладу уроків та особливостей побудови уроку.

 


Дата добавления: 2015-12-16 | Просмотры: 524 | Нарушение авторских прав







При использовании материала ссылка на сайт medlec.org обязательна! (0.003 сек.)