АкушерствоАнатомияАнестезиологияВакцинопрофилактикаВалеологияВетеринарияГигиенаЗаболеванияИммунологияКардиологияНеврологияНефрологияОнкологияОториноларингологияОфтальмологияПаразитологияПедиатрияПервая помощьПсихиатрияПульмонологияРеанимацияРевматологияСтоматологияТерапияТоксикологияТравматологияУрологияФармакологияФармацевтикаФизиотерапияФтизиатрияХирургияЭндокринологияЭпидемиология

ЗАВДАННЯ ПО ДОГЛЯДУ ЗА ХВОРИМИ ДЛЯ МОДУЛЬНОГО КОНТРОЛЮ. 1. Хворий оперований з приводу виразки шлунку

Прочитайте:
  1. IV. Основні завдання та функції служби страхових експертів
  2. VІІ Повідомлення домашнього завдання 3хв.
  3. Б. Задачі для самоконтролю.
  4. Виділені завдання є обов’язковими
  5. Визначення догляд за хворими, основні обов’язки медсестри.
  6. ВИКОНАЙТЕ НАСТУПНІ ЗАВДАННЯ
  7. Виконати завдання
  8. Вирішення завдання з визначення умов скидання стічних вод у водоймище
  9. Вихідні дані для вирішення ЗАВДАННЯ №3
  10. Вихідні дані для вирішення ЗАВДАННЯ №4

Варіант 6.

1. Хворий оперований з приводу виразки шлунку. На шосту добу з'явилися болі в рані, піднялися температура тіла до 39 0С, пов'язка промокла гнійним відокремлюваним. У якій перев'язувальній необхідно провести перев'язку? Де повинен знаходитися цей хворий?

2. До Вас в медпункт звернувся хворий, який скаржиться на підвищену температуру до 38,2 0 С, наявність набряку в області верхньої

губи. При огляді: верхня губа різко набрякла, в центрі набряку –

конусовидне здуття (піднесення). Шкіра і слизиста оболонка над

ним темно-червоного кольору. Ваш діагноз і подальші дії?

3. Хворий Ч., 70 років, поступив в хірургічне відділення з вологою гангреною лівої нижньої кінцівки і цукровим діабетом. Наступного дня після надходження хворому під наркозом виконана ампутація кінцівки на рівні середньої третини стегна. На місці ампутації відмічалась набряклість тканин, тому в рані залишена перфорована дренажна трубка для її постійного зрошування розчинами антисептиків. Як медсестрі доглядати такого хворого?

 

ЗАВДАННЯ ПО ДОГЛЯДУ ЗА ХВОРИМИ ДЛЯ МОДУЛЬНОГО КОНТРОЛЮ.

Варіант 7.

1. У хворого після операції промокла кров'ю пов'язка і одяг. Проведена перев'язка і зміна одягу. У якому приміщенні повинен знаходитися брудний одяг до відправки в пральню?

2. У хворого Ш., 69 років, після обстеження виявлений рак антрального відділа шлунку із стенозом. Хворий готується до операції – резекції шлунку. Як повинен бути підготовлений даний пацієнт?

3. Хворий С., 56 років, звернулася до лікаря – невропатолога з скаргами на

оніміння і болі по задній поверхні лівого стегна і гомілки. Хворий відзначив, що появі цих скарг передувала ін'єкція в ліву сідницю, виконана вдома. Чим викликані симптоми? Яка можлива помилка була допущена при виконанні ін'єкції?

 

 

ЗАВДАННЯ ПО ДОГЛЯДУ ЗА ХВОРИМИ ДЛЯ МОДУЛЬНОГО КОНТРОЛЮ.

Варіант 8.

1. Під час вступу дитини в хірургічне дитяче відділення за ним регулярно спостерігає лікар, виконує низку лікувальних заходів: проводить перев'язки, промивання гнійної порожнини, а медична сестра стежить за виконанням гігієнічних заходів, за одягом, ліжком дитини, виконує призначення лікаря. Санітарка виконує функції прибиральниці. По якій системі організована робота у відділенні?

2. Хворий А., 33 років, поступив по швидкій допомозі з діагнозом: ущемлена правостороння пахова грижа. Яка повинна бути проведена передопераційна підготовка?

3. Під час внутрішньовенного введення розчину ципрофлоксацину хворому К., він

став пред'являти скарги на відчуття браку повітря, серцебиття, стискаючі, тиснучі болі за грудиною. Що з хворим?


Дата добавления: 2015-12-16 | Просмотры: 563 | Нарушение авторских прав







При использовании материала ссылка на сайт medlec.org обязательна! (0.004 сек.)