АкушерствоАнатомияАнестезиологияВакцинопрофилактикаВалеологияВетеринарияГигиенаЗаболеванияИммунологияКардиологияНеврологияНефрологияОнкологияОториноларингологияОфтальмологияПаразитологияПедиатрияПервая помощьПсихиатрияПульмонологияРеанимацияРевматологияСтоматологияТерапияТоксикологияТравматологияУрологияФармакологияФармацевтикаФизиотерапияФтизиатрияХирургияЭндокринологияЭпидемиология

Щеплення проти

Прочитайте:
  1. I. Абсолютные противопоказания
  2. II. Временные противопоказания
  3. II. Противопаркинсонические препараты.
  4. II. Синтетические пероральные (таблетированные) противодиабетические средства
  5. III. 2. Соблюдение новых медицинских противопоказаний при желании родителей
  6. III. Лист регистрации противопролежневых мероприятий
  7. III. Санитарно-противоэпидемические (профилактические) мероприятия
  8. III. Требования к противоэпидемическим мероприятиям в отделениях (кабинетах) эндоскопии
  9. IV. Медицинские противопоказания к допуску к работам
  10. IV. Противоэпидемические мероприятия

 

        (якої хвороби)      
№ з/п Власник Вид, стать тварин Кличка, інд. № Масть Вік Дата пер­шого щеп­лення та доза Дата дру­гого щеп­лення та доза Приміт­ка
                 
                 

 




Згідно з діючими інструкціями обов'язкові профілактичні щеплення проводяться у стаціонарно неблагополучних пунктах проти: сибірки, ем-кару, лептоспірозу, сальмонельозу телят, пастерельозу великої рогатої худоби, брадзоту та ентеротоксемії овець, дизентерії ягнят; бешихи, чу­ми та хвороби Ауєскі свиней, псевдочуми, віспи та пастерельозу птиці; сказу собак; у прикордонних районах - чуми великої рогатої худоби.

Вакцинація з профілактичною метою проти інших хвороб прово­диться в залежності від наявності їх у даній місцевості.

Профілактичні вакцинації також здійснюються в плановому порядку з повним обхватом поголів'я, проводяться додаткові щеплення підрос­таючому молодняку, визначається кращий час їх проведення в залежно­сті від епізоотичної ситуації, особливостей ведення тваринництва (перед вигоном тварин на пасовище, восени), застосовуються автомати, аеро­золі та інші пристрої.

Перед щепленням проводять клінічний огляд, вибіркову термомет­рію. Не підлягаючих вакцинації тварин беруть на особливий облік. Вели­ке значення має надійна фіксація (безпека для людей, попередження травм та абортів у тварин). Потрібно організовувати ветеринарне спо­стереження після щеплень, вказати в актах про додаткові заходи (забо­рона забою тварин, наприклад, протягом 14 днів після щеплення проти сибірки; покращення годівлі тварин тощо).

При ускладненнях складають окремі акти.


Дата добавления: 2015-10-20 | Просмотры: 663 | Нарушение авторских прав







При использовании материала ссылка на сайт medlec.org обязательна! (0.003 сек.)