АкушерствоАнатомияАнестезиологияВакцинопрофилактикаВалеологияВетеринарияГигиенаЗаболеванияИммунологияКардиологияНеврологияНефрологияОнкологияОториноларингологияОфтальмологияПаразитологияПедиатрияПервая помощьПсихиатрияПульмонологияРеанимацияРевматологияСтоматологияТерапияТоксикологияТравматологияУрологияФармакологияФармацевтикаФизиотерапияФтизиатрияХирургияЭндокринологияЭпидемиология

Ветсанекспертиза м'яса та м'ясопродуктів

Ветеринарно-санітарній експертизі підлягають туші і субпродукти всіх видів сільськогосподарських тварин. Обов'язково перевіряються ветеринарні довідки та свідоцтва. Після цього проводиться експертиза туші, методами, які застосовуються в ветсанекспертизі (органолептичні, фізико-хімічні, біохімічні, бактеріологічні тощо). Свинячі туші обов'язково перевіряються на трихінельоз.

На експертизу представляється повна туша з головою та лівером, якщо неповна туша, то найменша частина - ЛА туші, але з головою та лівером.

Після проведення повного дослідження на продукцію накладається клеймо і з цього часу ветлікар несе повну відповідальність за якість про­веденої експертизи.

Не дозволяється на ринку торгувати не клейменим м'ясом, м'ясним фаршем, студнями, кров'яними та ліверними ковбасами домашнього виробництва.

Умовно придатне м'ясо видається власнику після термічної оброб­ки. М'ясо та м'ясопродукти, непридатні для вживання, утилізуються, а власнику видається акт відповідної форми.


В лабораторії ведуть журнали обліку:

1. Журнал обліку експертизи м'яса.

2. Журнал обліку лабораторних досліджень.

3. Журнал проведення трихінелоскопії свинячих туш.

Всі послуги по експертизі м'яса платні, окрім трихінелоскопії.


Дата добавления: 2015-10-20 | Просмотры: 534 | Нарушение авторских прав







При использовании материала ссылка на сайт medlec.org обязательна! (0.003 сек.)