АкушерствоАнатомияАнестезиологияВакцинопрофилактикаВалеологияВетеринарияГигиенаЗаболеванияИммунологияКардиологияНеврологияНефрологияОнкологияОториноларингологияОфтальмологияПаразитологияПедиатрияПервая помощьПсихиатрияПульмонологияРеанимацияРевматологияСтоматологияТерапияТоксикологияТравматологияУрологияФармакологияФармацевтикаФизиотерапияФтизиатрияХирургияЭндокринологияЭпидемиология

Пакування – підготовка до евакуації

Прочитайте:
  1. IV. Працевлаштування, освіта і професійна підготовка інвалідів
  2. Асептика під час хірургічного втручання. (стерилізація шовного та перев’язувального матеріалу, білизни, хірургічного інструментарію та підготовка хірурга до операції).
  3. БЛОК 2. ПІДГОТОВКА ТА ОДЯГАННЯ СТЕРИЛЬНОГО ХАЛАТА.
  4. Етап медичної евакуації та його завдання.
  5. Засоби і методи обробк операційного поля. Підготовка рук до операції
  6. Крок 1. Загална лікарська підготовка-2013 (іноземні студенти)
  7. Крок 1. Загальна лікарська підготовка-2011 (іноземці)
  8. Крок 1. Загальна лікарська підготовка-2013 (вітчизняні студенти)
  9. Крок 1. Загальна лікарська підготовка. 2005 - 2006
  10. Крок 1. Загальна лікарська підготовка. 2005 - 2006

Пакування пацієнта є надзвичайно важливим для того, щоб зменшити подальшу кількість захворювань та смертність серед поранених – особливо у суворих погодних умовах та гарячих зонах конфлікту. Шийний комір. Хребет складається з 33 окремих кісточок, які називаються хребцями, які проходять від основи черепа до куприк. Кожний хребець вміщає і захищає спинний мозок (нервову тканину). Переломи або вивихи хребців можуть призвести до ушкоджень спинного мозку. Пряме механічне ушкодження від травматичного впливу може стиснути чи розірвати нервову тканину.

За цим іде вторинне ушкодження, спричинене витіканням крові у спинний мозок та тривалим набряком у місці ушкодження та навколо нього. При роботі з травматичними пораненими потрібно розглядати можливість ушкоджень хребта. Ризик прогресування ушкодження хребта у долікарняний період напевно нижчий, ніж вважалося раніше, проте для того, щоб знизити обсяги вторинних ушкоджень, поранених з підозрою на ушкодження потрібно переміщати з обережністю.

Ушкодження хребта можуть відбуватися у таких відділах хребта:

· шия (шийний відділ) C-1 до C-7

· грудна ділянка (грудний відділ) Th-1 до Th-12

· поперек (поперековий відділ) L-1 до L-5

ЗАУВАЖТЕ: Крижі та куприк вважаються частиною хребта, проте вони зазвичай не ушкоджені, якщо немає значного ушкодження тазу.

Шийний відділ найлегше травмується, тому його ушкодження потрібно підозрювати у будь-якого пораненого з ушкодженнями вище плечей. Більш ніж половина усіх ушкоджень хребта припадає на шийний відділ. При підозрі на ушкодження шийного відділу хребта, особливо якщо поранений непритомний, рятувальник потрапляє у складне становище, оскільки правильні принципи відкривання дихальних шляхів потребують певного руху шийного відділу хребта.


Дата добавления: 2015-10-20 | Просмотры: 398 | Нарушение авторских прав







При использовании материала ссылка на сайт medlec.org обязательна! (0.003 сек.)