АкушерствоАнатомияАнестезиологияВакцинопрофилактикаВалеологияВетеринарияГигиенаЗаболеванияИммунологияКардиологияНеврологияНефрологияОнкологияОториноларингологияОфтальмологияПаразитологияПедиатрияПервая помощьПсихиатрияПульмонологияРеанимацияРевматологияСтоматологияТерапияТоксикологияТравматологияУрологияФармакологияФармацевтикаФизиотерапияФтизиатрияХирургияЭндокринологияЭпидемиология
|
Лікування рецидивуючого бронхіту
На стаціонарно- поліклінічному етапі в первод загострення призначають:
- Муколітичні та відхаркувальні препарати (лазолван, бромгексін, ацетитицистеїн, проспан, гербіон, корінь алтею, солодки та ін).
- Антиокаиданти (вітаміни групи В, С, Е, А, унітіол).
Імунокоректори (імунал, гропринозін, рібомуніл, бронхомунал, ІRS-19, пробіотики). - При необхідності бронходилятатори (атровент, сальбутамол).
- Респіраторнофізіотерапія: інгаляції з додаванням лікарських препаратів, вібраційний масаж та постуральний дренаж, лікувальна бронхоскопія).
- Детоксикаційна терапія (ентеросорбенти, вітаміни, пектини).
- Спелеотерапія в шахтах штучного мікроклімата з сухими хлорідно- натрієвими сумішами.
- Застосування лазерної акупунктури на біологічно активні точки, які пов`язані із системою дихання та імунітету, а також гідролазерний душ.
На етапах реабілітації застосовують методи загортовування, призначення мембраностабілізаторів, антиоксидантів, детоксикантів, еубіотиків, препаратів, що стимулюють функцію кори наднирників та адаптаційно-захисних функцій організму лікувальну дихальну гімнастику, кінезотерапія, лікування в місцевих пульмонологічних санаторіях та на південному узбережжі Криму.
Диспансерне спостереження при РБ у дітей – участковий педіатр оглядає 1 раз в 2 – 3 міс, оториноларинголог та стоматолог – 2 рази на рік.
Дата добавления: 2015-09-27 | Просмотры: 421 | Нарушение авторских прав
|