АкушерствоАнатомияАнестезиологияВакцинопрофилактикаВалеологияВетеринарияГигиенаЗаболеванияИммунологияКардиологияНеврологияНефрологияОнкологияОториноларингологияОфтальмологияПаразитологияПедиатрияПервая помощьПсихиатрияПульмонологияРеанимацияРевматологияСтоматологияТерапияТоксикологияТравматологияУрологияФармакологияФармацевтикаФизиотерапияФтизиатрияХирургияЭндокринологияЭпидемиология
|
Лікування гестозу
До основних принципів лікування гестозу відносяться: створення лікувально-охоронного режиму, відновлення функції життєво важливих органів, швидке і дбайливе розродження.
При водянці I ступеня можливе проведення лікування в умовах жіночих консультацій. При водянці II-IV ступеня лікування здійснюється в умовах стаціонару. Вагітних з нефропатією важкого ступеня, прееклампсією, еклампсією доцільно госпіталізувати в стаціонари при багатопрофільних лікарнях, які мають реанімаційне відділення та відділення для виходжування недоношених дітей.
Лікування гестозу включає в себе комплекс заходів:
* дієта з обмеженням рідини (800-1000 мл на добу) і солі, збагачена білками і вітамінами; * створення лікувально-охоронного режиму (включаючи заспокійливі препарати); * інфузійна, або внутрішньовенна, терапія (її мета - поліпшення кровообігу в дрібних судинах, в тому числі в судинах плаценти). Обсяг вливань складає до 1400 мл на добу (використовують Реополіглюкін, препарати плазми і т.д.); * гіпотензивна терапія - лікування, спрямоване на зниження артеріального тиску (дибазол, магнезія, нітрати, гангліоблокатори для керованої гіпотензії, антагоністи кальцію, апрессін); * профілактика плацентарної недостатності (актовегін, вітаміни Е, В6, В12, С, метионит).
Призначаються заспокійливі, сечогінні препарати, а також ліки, що знижують артеріальний тиск і поліпшують кровотік. Тривалість лікування визначається ступенем тяжкості гестозу та станом плода.
Дата добавления: 2015-10-11 | Просмотры: 385 | Нарушение авторских прав
|