АкушерствоАнатомияАнестезиологияВакцинопрофилактикаВалеологияВетеринарияГигиенаЗаболеванияИммунологияКардиологияНеврологияНефрологияОнкологияОториноларингологияОфтальмологияПаразитологияПедиатрияПервая помощьПсихиатрияПульмонологияРеанимацияРевматологияСтоматологияТерапияТоксикологияТравматологияУрологияФармакологияФармацевтикаФизиотерапияФтизиатрияХирургияЭндокринологияЭпидемиология
|
Ускладнення, зумовлені проведенням СЛЦР
- Переломи ребер.
- Ушкодження печінки, селезінки, підшлункової залози.
- Внаслідок пункції серця утворюються точкові і щілиноподібні дефекти, оточені вузькою смужкою субкордіального крововиливу. В окремих випадках після цієї маніпуляції витікає 50-60 мл крові.
- Регургітація шлункового вмісту в дихальні шляхи. У хворих, котрі перебувають у непритомному стані, кардіальний сфінктер розслаблений, тому вміст шлунка витікає з нього і потрапляє в легені.
Організація відділення реанімації та інтенсивної терапії (ВРІТ)
Основні завдання служб анестезіології, реанімації та ІТ
- Подання екстреної реанімаційної допомоги хворим, які пере-бувають у критичному стані.
- Проведення комплексу заходів з інтенсивної терапії у хворих з порушенням життєво важливих функцій організму та інтенси-вного нагляду за ними.
- Забезпечення знеболювання та безпеки проведення хірургічних втручань, профілактика та лікування можливих порушень гомеостазу в ранній післяопераційний період.
- Навчання медичного персоналу лікувального закладу методів надання невідкладної та реанімаційної допомоги хворим, які перебувають у критичному стані.
- ВРІТ загального профілю розгортають на 6-12 ліжок. Його організують на базі великих лікувальних закладів (800-1200 ліжок).
Дата добавления: 2015-10-11 | Просмотры: 509 | Нарушение авторских прав
|