АкушерствоАнатомияАнестезиологияВакцинопрофилактикаВалеологияВетеринарияГигиенаЗаболеванияИммунологияКардиологияНеврологияНефрологияОнкологияОториноларингологияОфтальмологияПаразитологияПедиатрияПервая помощьПсихиатрияПульмонологияРеанимацияРевматологияСтоматологияТерапияТоксикологияТравматологияУрологияФармакологияФармацевтикаФизиотерапияФтизиатрияХирургияЭндокринологияЭпидемиология
|
Ввезення риби та інших гідробіонітів
До ввезення допускається продукція за умови, що вона благополучна щодо гострозаразних хвороб і її відвантажують з епізоотично благополучних адміністративних територій країни-експортера.
Доброякісна і свіжоморожена риба повинна мати природне забарвлення, непошкоджену луску та тіло. Забарвлення зябер від темно- до блідочервоного. М'язева тканина після відтавання не повинна мати стороннього запаху. Риба та інші гідробіоніти, що в процесі зберігання піддавались дефростації, до імпорту не допускаються. Температура у товщі має бути не вищою -80С. В партії товару не повинно бути екземплярів, що за своєю природою є токсичними чи неїстівними.
Імпортовані продукти не повинні містити токсичних речовин (солей важких металів, пестицидів тощо), засобів консервування, сальмонел або інших збудників бактеріальних інфекцій, не повинні піддаватись іонізуючому та ультрафіолетовому опроміненню, а рівень радіоактивного забруднення - перевищувати встановлених норм.
Пакувальний матеріал має бути першого вжитку і відповідати санітарно-гігієнічним вимогам, що діють в Україні, і нести всю належну у таких випадках інформацію українською мовою.
Транспортні засоби готуються і дезінфікуються згідно з діючими в країні експортера правилами.
Придатність продуктів до споживання людиною засвідчується сертифікатом якості, а виконання ветеринарних вимог - ветеринарним сертифікатом країни експорту.
Дата добавления: 2015-10-19 | Просмотры: 421 | Нарушение авторских прав
|