АкушерствоАнатомияАнестезиологияВакцинопрофилактикаВалеологияВетеринарияГигиенаЗаболеванияИммунологияКардиологияНеврологияНефрологияОнкологияОториноларингологияОфтальмологияПаразитологияПедиатрияПервая помощьПсихиатрияПульмонологияРеанимацияРевматологияСтоматологияТерапияТоксикологияТравматологияУрологияФармакологияФармацевтикаФизиотерапияФтизиатрияХирургияЭндокринологияЭпидемиология

Хвороби нервової системи

Прочитайте:
  1. XII. Щоденник перебігу хвороби
  2. АВТОСОМНО-ДОМІНАНТНІ ХВОРОБИ
  3. Автосомно-рецесивні хвороби
  4. АВТОСОМНО-РЕЦЕСИВНІ ХВОРОБИ
  5. АНАМНЕЗ ХВОРОБИ (Anamnesis morbi)
  6. Анатомо-фізіологічні особливості системи травлення в дітей
  7. Будова нервової системи. Спинний мозок.
  8. Визначення стану системи фагоцитозу
  9. Визначення, та основні функції кровотворної системи
  10. ВНУТРІШНІ ХВОРОБИ ТВАРИН

Нервової системи уразливі для хвороб і травм. Наприклад, нерви можуть вироджуватися, викликаючи хвороби Альцгеймера або хвороба Паркінсона. Бактеріальні та вірусні інфекції головного мозку або спинного мозку може викликати менінгіт або енцефаліт. Блокування в крові до мозку може викликати інсульт. Травми і пухлини можуть викликати структурні пошкодження головного або спинного мозку.

Хвороба Паркінсона є повільно прогресуюче дегенеративне захворювання нервової системи. Вона має кілька відмінних характеристик: тремор у стані спокою, млявим початком руху і м'язова ригідність. Хвороба Паркінсона страждає близько 1 з 250 чоловік старше 40 років і приблизно 1 з кожних] 00 людей старше 65 років. У цьому розлад нервових клітин в базальних гангліях виродилися, що призвело до зниження виробництва допаміну (основного нейростимулятори базальних гангліїв) і менше зв'язків з іншими нервовими клітинами і м'язами. Причиною дегенерації нервових клітин і дофаміну втрати зазвичай не відома. Генетика, здається, не грають головну роль, хоча хвороба має тенденцію відбуватися в деяких сім'ях.

Головного та спинного мозку дивно стійкі до інфекцій, але коли вони заражаються, як правило, наслідки дуже серйозні. Енцефаліт є запалення мозку, викликаного вірусом. Енцефаломієліт є запалення як мозок і спинний мозок. Асептичного менінгіту є запалення мозкових оболонок зазвичай викликається вірусом. Кілька різних вірусів може заразити головного та спинного мозку, в тому числі іноді ті, які викликають герпес і свинки. Деякі з цих інфекцій відбувається під час епідемій, а деякі з них поширюються комахами. Деякі віруси не заражають в першу чергу головного та спинного мозку, а причиною імунних реакцій, які побічно призводять до запалення з цих областей. Цей тип енцефаліту може слідувати кір, вітрянка або краснуха. Запалення зазвичай розвивається від 5 до 10 днів після вірусного захворювання і може призвести до серйозного пошкодження нервової системи.

Коли приплив крові до мозку порушується, клітини мозку можуть померти або бути пошкоджені через нестачу кисню або бути пошкоджені, якщо кровотеча відбувається в або навколо мозку. У результаті неврологічних проблемах, називають цереброваскулярні розлади, через мозку і залучення кровоносних судин. Недостатнє кровопостачання частини мозку за короткий період причинами транзиторної ішемічної атаки, тимчасові порушення функції головного мозку. Оскільки кровопостачання відновлюється швидко, тканини мозку не вмирають, як це відбувається в інсульт. В даний час удару є найбільш частою причиною відключення неврологічних ушкоджень. Як інсультом або транзиторною ішемічною атаки впливає на організм залежить від того, де саме в мозку, крові була відрізана або якщо кровотеча сталося. Кожна область мозку, служить конкретним кровоносних судин. Наприклад, якщо кровоносну судину в районі, який управляє рухами лівої м'язи ніг стає заблокованим, нога буде слабким або паралізовані. Втрата функції найбільший відразу після інсульту. Однак, деякі функції, як правило, відновили, тому що, в той час як деякі клітини мозку вмирають, інші тільки поранений і може відновитися.

Пухлина є ненормальним маси по всьому тілу. Цей термін зазвичай означає патологічне новоутворення (пухлина), які можуть бути або злоякісної (ракової) або доброякісні (доброякісне). У більшості частин тіла, доброякісні пухлини викликає мало або зовсім немає проблем, але і будь аномальне зростання в мозок може завдати значної шкоди. Пухлина може пошкодити мозок двома способами. Зростаюча пухлина може безпосередньо руйнувати тканини або, оскільки череп жорсткий і його зміст не може розширюватися, тиск з боку зростаючої пухлини на мозку може привести до пошкодження навіть віддалених від пухлини. Пухлини в спинний мозок також може привести до пошкодження, натиснувши на нервові тканини. Нейрофіброми, м'які нарости аномальної тканини нерва, може привести до пошкодження периферичних нервів, а також нервових корінців в хребті. Будь раку в інших частинах тіла іноді впливають на нервову систему.


Дата добавления: 2015-09-03 | Просмотры: 547 | Нарушение авторских прав



1 | 2 |



При использовании материала ссылка на сайт medlec.org обязательна! (0.003 сек.)