АкушерствоАнатомияАнестезиологияВакцинопрофилактикаВалеологияВетеринарияГигиенаЗаболеванияИммунологияКардиологияНеврологияНефрологияОнкологияОториноларингологияОфтальмологияПаразитологияПедиатрияПервая помощьПсихиатрияПульмонологияРеанимацияРевматологияСтоматологияТерапияТоксикологияТравматологияУрологияФармакологияФармацевтикаФизиотерапияФтизиатрияХирургияЭндокринологияЭпидемиология

Принцип 13

Прочитайте:
  1. E) Паули принципі
  2. III. Борьба за Облигаторный принцип в Германии
  3. Американські принципи лікування хронічного панкреатиту
  4. Антибиотики. Принципы классификации антибиотиков. Механизмы антимикробного действия.
  5. Антимикробные и антитоксические лечебные и профилактические сыворотки. Принципы получения и применения.
  6. Болезнь Паркинсона, патогенез, клиника, принципы лечения. Другие проявления гипокинетически-гипертонических нарушений.
  7. В настоящее время утвердился принцип возмещения определённых, конкретных, недостающих организму больного составных частей крови (компонентная гемотерапия).
  8. Важной задачей раздела патофизиологии «Общая этиология» является разработка принципов этиотропного лечения и профилактики заболеваний и патологических процессов.
  9. Вирусные гепатиты человека, особенности их эпидемиологии. Основные свойства возбудителей. Принципы лабораторной диагностики.
  10. Вопрос: Принципы рациональной антибиотикотерапии

Права й умови тримання в психіатричних закладах

1. Будь-який пацієнт, який утримується в психіатричному закладі, має право зокрема, на повну повагу його:

а) повсюдного визнання як суб'єкта права;

б) права на усамітнення;

в) свободи спілкування, що включає свободу спілкування з іншими особами в межах даного закладу; свободи відправляти й одержувати приватні повідомлення не підлягаючи цензурі; свободи приймати наодинці адвоката або особистого представника і, у будь-який розумний час, інших відвідувачів; і свободи доступу до поштових і телефонних послуг, а також до газет, радіо і телебачення;

г) свободи віросповідання або переконань.

2. Обстановка й умови життя у психіатричному закладі мають бути в максимально можливій мірі наближені до умов нормального життя осіб аналогічного віку і, зокрема, включати:

а) можливості для проведення дозвілля й відпочинку;

б) можливості для одержання освіти;

в) можливості купувати або одержувати предмети, необхідні для повсякденного життя, проведення дозвілля і спілкування;

г) можливості – і заохочення використання таких можливостей – для залучення пацієнта до активної діяльності, що відповідає його соціальному стану і культурним особливостям, і для здійснення відповідних заходів для професійної реабілітації з метою його соціальної реінтеграції. Ці заходи мають включати послуги з професійної орієнтації, професійного навчання і працевлаштування з тим, щоб пацієнти могли одержати або зберегти роботу в суспільстві.

3. Ні за яких обставин пацієнт не може піддаватися примусовій праці. У межах, сумісних з потребами пацієнта і з вимогами адміністрації закладу, пацієнт повинен мати можливість обирати вид роботи, яку він бажає виконувати.

4. Праця пацієнта, який перебуває в психіатричному закладі, не повинна експлуатуватися. Будь-який такий пацієнт має право одержувати за виконувану ним роботу таку саму винагороду, яку відповідно до внутрішньодержавного законодавства або звичаїв одержала б за аналогічну роботу особа, що не є пацієнтом. Будь-який такий пацієнт у всіх випадках має право на одержання справедливої частки будь-якої винагороди, виплаченої психіатричному закладу за його роботу.


Дата добавления: 2015-09-27 | Просмотры: 415 | Нарушение авторских прав







При использовании материала ссылка на сайт medlec.org обязательна! (0.003 сек.)