Внутрішній хід починається в надключичній ямці, йде до серця по стравоходу, шлунку і до тонкої кишки.
¶ Свідчення до застосування: порушення прохідності кишечнику, диспепсичні явища, болі в області пупка, нижньої частини живота.
Кількість крапок – 19.
Ножные меридианы.
Восьмой меридиан – меридиан почек (R).
VIII. Меридіан нирок (R).
Час максимальної активності 17 – 19ч.
Належить до инь.
Є доцентровим.
Зовнішній хід: починається на підошві стопи, підіймається по внутрішній поверхні стопи, робить петлю навкруги внутрішньої кісточки, далі по внутрішній поверхні гомілки, стегна, переходить на передню поверхню живота (парасрединно, перша бічна лінія живота – на 0,5 ПО латеральнее передній серединній лінії), грудної клітки (з п'ятого межреберья по першій бічній лінії грудної клітки – на 2 ПО латеральнее передній серединній лінії), закінчується в підключичній ямці.
¶ Свідчення до застосування: болі в медіальній поверхні ноги, патологія м'язів ноги, що приводять, міжреберна невралгія, міжреберний періостит, міжреберний міозит.
Внутрішній хід починається в промежині, підіймається вгору, по передній поверхні хребта до нирок, потім опускається до сечового пузиря, є гілка від нирок до печінки, діафрагми, легенею що розділяється на віття зв'язуюче меридіан з серединними меридіанами і меридіаном перикарду.
¶ Свідчення до застосування: дизурические порушення, порушення з боку статевої системи, порушення стільця, гіпертензія діастоли.
Кількість крапок – 27.
Седьмой меридиан – меридиан мочевого пузыря (V).
VII. Меридіан сечового пузиря (V).
Час максимальної активності 15 – 17 ч.
Належить до ян.
Є відцентровим.
Зовнішній хід: починається у внутрішнього кута очі, підіймається вгору, йде по голові, потилиці, шиї, паралельно хребту двома бічними лініями (2 ПО і 4 ПО від задньої центральної лінії), потім по задній поверхні ноги, по латеральній поверхні стопи, закінчується на латеральному крае нігтьової фаланги п'ятого пальця стопи.
¶ Свідчення до застосування: поперекові болі, ішіас, люмбаго, радикуліти, поперековий остеохондроз, поперековий миозиты.
Внутрішній хід починається на рівні нижче за другий поперековий хребець паравертебрально, йде в черевну порожнину, до нирок і закінчується на сечовому пузирі.
¶ Свідчення до застосування: патологія сечостатевої системи, порушення стільця.
Кількість крапок – 67.
Четвёртый меридиан – меридиан селезёнки-поджелудочной железы (RP).
IV. Меридіан селезенки-поджелудочной залози (RP).
Час максимальної активності 9 – 11ч.
Належить до инь.
Є доцентровим.
Зовнішній хід: починається на внутрішньому крае нігтьової фаланги 1 – го пальця стопи, йде по передневнутренней поверхні стопи, гомілки, стегна, переходить на передню поверхню живота, грудної клітки доходячи до другого межреберья, закінчується на рівні шостого межреберья по передній пахвовій лінії.
¶ Свідчення до застосування: болі в передній поверхні ноги, патологія стегнового нерва, міозит розгинальної і приводити груп м'язів ноги, гонартроз, инфильтраты шкіри живота, міжреберна невралгія, ребровий періостит.
Дата добавления: 2015-11-26 | Просмотры: 571 | Нарушение авторских прав
|