Загальні методичні вказівки
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
Новоград - Волинський промислово-економічний технікум
З А Т В Е Р Д Ж У Ю
Заступник директора
В.С.Ваховський
" ___ " _________ 2013р.
ПЛАНУВАННЯ ТА ОРГАНІЗАЦІЯ
ДІЯЛЬНОСТІ ПІДПРИЄМСТВА
Завдання до курсової роботи на тему "План економічного і соціального розвитку підприємства" та методичні вказівки щодо
їх виконання для студентів спеціальності 5.03050401
"Економіка підприємства"
Автор: викладач Гайдук В. О.
Розглянуто на засіданні
Циклової комісії
Економічних дисциплін
Протокол № _______
від " ___ " _________ 2013р.
Голова комісії ___________
Новоград-Волинський
Загальні методичні вказівки
Сучасна ситуація в економіці України потребує розв'язання таких кардинальних взаємопов'язаних проблем, як вихід з кризи та перехід до ринкових форм і методів господарювання.
Вирішення цих проблем пов'язане із залученням і використанням значних матеріальних, людських та фінансових ресурсів. Тому професійним економістам необхідно уміло і ефективно використовувати ресурси підприємств.
Головна мета курсової роботи закріпити теоретичні і практичні знання з підготовки і складання поточного (річного) плану соціальне - економічного розвитку підприємства. В процесі виконання курсової роботи студенти використовують завдання, які формують зведений план соціально-економічного розвитку підприємства. Завдання № 1 – формується розділ 1 "Основні показники плану" з таблицею №1. Завдання № 2 – формується розділ 2 "Виробництво і реалізація продукції" (т. №2 і №3). Завдання № 3 - формується розділ 3 "Технічний розвиток і організація виробництва" (т. №4). Завдання № 4 – формується розділ 4 "Труд і кадри" (т. №5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12). Завдання № 5 – формується розділ "Собівартість, прибуток і рентабельність" (т. №13,14,15,16, 17, 18,19). Завдання № 6 – формується розділ "Фінансові результати" (т.20).
В основу завдань покладені цифрові дані роботи одного з машинобудівних підприємств, яке відноситься до дрібносерійного типу виробництва.
Підприємство складається з основних цехів (заготівельного, механічного, складського) і допоміжних дільниць (інструментальної і ремонтної).
Заготівельний цех виготовляє чавунне і кольорове лиття для механічного цеху. Механічний цех проводить обробку деталей для складального цеху. Складальний цех здійснює складання готових виробів.
Завдання складені в 100 варіантах:
Дата добавления: 2015-09-27 | Просмотры: 567 | Нарушение авторских прав
|