АкушерствоАнатомияАнестезиологияВакцинопрофилактикаВалеологияВетеринарияГигиенаЗаболеванияИммунологияКардиологияНеврологияНефрологияОнкологияОториноларингологияОфтальмологияПаразитологияПедиатрияПервая помощьПсихиатрияПульмонологияРеанимацияРевматологияСтоматологияТерапияТоксикологияТравматологияУрологияФармакологияФармацевтикаФизиотерапияФтизиатрияХирургияЭндокринологияЭпидемиология

Оперативне лікування припрямокишкових нориць (при хронічному парапроктиті)

Прочитайте:
  1. А 3.5. Діагностика і лікування рефрактерної АГ
  2. Алгоритм лікування геморагічного синдрому неясного ґенезу.
  3. Альтернативні методи лікування хворих зі стійким вазо спазмом
  4. Американські принципи лікування хронічного панкреатиту
  5. Вибір стратегії лікування
  6. Використовувати орально таблетовані токолітики для підтримуючої терапії після успішного лікування передчасних пологів не рекомендується
  7. ВИМОГИ ДО РЕЗУЛЬТАТІВ ЛІКУВАННЯ
  8. Вкажіть клінічний діагноз. Яке призначите лікування (вкажіть медикаменти)? (Фолікулярний мієлоз, В12-фолієва кислота, вітамін В)
  9. Гідролікування
  10. Госпітальне лікування -

Нориця є наслідком гострого парапроктиту.За локалізацією первинного запального процесу розрізняють підшкірну, підслизову, сіднично-прямокишкову та тазово-прямокишкову припрямокишкові нориці (див. мал. 301). За сполученням нориці поділяють на: 1) повні (мають зовнішній отвір на шкірі і внутрішній — на слизовій оболонці прямої кишки), 2) неповні, що відкриваються лише на шкірі (зовнішня нориця) або лише в просвіт прямої кишки (внутрішня нориця). За розташуванням щодо зовнішнього м’яза — замикача відхідника поділяють на: 1) інтрасфінктерні (проходять зсередини від м’яза-замикача), 2) транссфінктерні (проходять через його товщу), 3) екстрасфінктерні (проходять ззовні від м’яза-замикача). Часто за ходом каналу нориці утворюються бокові розгалуження.

Вибір методики хірургічного лікування залежить від розташування зовнішнього та внутрішнього отворів нориці, а також відношення каналу нориці до зовнішнього м’яза — замикача відхідника. Під час операції виконують фістулографію і фарбування стінок каналу та його відгалужень завдяки введенню в норицю розчину метиленового синього чи бриліантового зеленого.

Суть операції полягає у висіченні нориці з усіма боковими відгалуженнями. Стінку прямої кишки зашивають. Рану залишають відкритою. При транссфінктерних норицях пересічену частину м’яза-замикача відновлюють завдяки зшиванню окремими вузловими швами. При підслизовій неповній внутрішній нориці обмежуються її розсіканням.


Дата добавления: 2015-09-27 | Просмотры: 493 | Нарушение авторских прав







При использовании материала ссылка на сайт medlec.org обязательна! (0.004 сек.)